Image

Повний набір аудиторських послуг - обов’язковий аудит, ініціативний аудит,  податковий аудит, інвестиційний аудит та  експрес-аудит. За підсумками роботи складається аудиторський звіт.

Image

В рамках надання юридичних послуг ми виконуємо:  реорганізація і ліквідація підприємств, реєстрація бізнесу, юридичне абонентське обслуговування, юридична допомога (консультація) та юридичне супроводження.

Image

Компанія пропонує клієнтам послуги з ведення бухгалтерського обліку, складання та здача звітності, відновлення бухобліку, трансформація фінансової звітності за МСФЗ, консолідована фінансова звітність за ПСБО, МСФЗ, підготовка електронної форми фінансової звітності у форматі iXBRL та багато іншого.

Image

У набір консалтингових та податкових послуг нашої компанії входить, податкове консультування, оптимізація податків або оподаткування, податкове планування підприємства, аудиторська експертиза актів податкових перевірок податкових органів, супровід податкових перевірок, складання документації з трансфертного ціноутворення, а так само повний перелік консалтингових послуг.

Юридичні послуги у Вінниці

Компанія "Надійність" пропонує професійну та всебічну допомогу підприємцям та недержавним установам, що ведуть підприємницьку діяльність. Наша фірма сприяє малим, середнім і великим підприємствам, що ведуть бізнес у формі громадянського партнерства, компаніям комерційного права, а також фізичним особам. Фірма пропонує захист та супровід неурядовим організаціям, включаючи фонди, асоціації, спілки тощо.

Наша команда дозволяє директору зосередитися на розвитку свого підприємства, залучити нових партнерів, прагнути досягнення максимальної фінансової вигоди, при цьому усвідомлюючи, що всі специфічні питання будуть швидко і надійно вирішені висококласними фахівцями. Переважно, пропозиції нашої фірми забезпечать міцну правову базу для вашого бізнесу.

Юридичні консультації та висновки для компаній

Можливість отримання правових консультацій та висновків на постійній основі може захистити вас від несприятливих наслідків для бізнесу, включаючи фінансові наслідки, наприклад, накладення високих штрафів, підписання неправильного контракту або прийняття поспішного рішення, яке може мати негативні наслідки для вашого бізнесу в майбутньому, для вас та вашій установі.

Юристи компанії "Надійність" наголошують на комплексності та різноманітності здійснюваних робіт. Вони спеціалізуються на економічному, адміністративному, цивільному, міжнародному та трудовому праві, недобросовісній конкуренції. Завдяки комплексному спектру рішень команда надає всебічне сприяння у всіх категоріях справ.

Ми розуміємо проблеми сучасних керівників і тому можемо їх підтримувати, консультувати та вирішувати їхні проблеми. Завдяки багаторічній практиці надання допомоги організаціям ми можемо визначати та оцінювати правові ризики, які можуть виникнути під час реалізації проектів. Ми вміємо правильно оцінити ризик відповідальності за збитки у зв'язку з порушенням положень про боротьбу з недобросовісною конкуренцією, захист конкуренції та прав споживачів, а також закону про загальну безпеку продукції. Комплексна юридична перевірка та співпраця з клієнтами засновані на взаємній довірі та чесності.

Комплексні рішення для компаній

Наші співробітники надають юридичні послуги для ІП у Вінниці як новоствореним установам, так і фірмам, які давно працюють на економічному ринку. Наша команда гарантує надійний законний захист на всіх етапах ведення бізнесу.

Наша пропозиція включає:

  • консультування, починаючи з етапу створення підприємства, включаючи, зокрема, вказівку найкращої форми, у якій підприємець має здійснювати управлінську діяльність;
  • створення підприємств;
  • перетворення організацій, у вигляді постійного обслуговування;
  • ліквідація підприємства.

Юридичні послуги для підприємства у Вінниці – це гарантія професійної підготовки проектів договорів, статутів, рішень та розгляд договорів, укладених із підрядниками. Ми готуємо всі необхідні заяви, документи, необхідні для державних установ, забезпечуємо виконання обов'язків щодо інформування, покладеного законодавцем на управлінців. Ми надаємо всебічні юридичні послуги підприємцям у всіх галузях права, зокрема, в економічному, цивільному, трудовому та соціальному праві, а також міжнародному. Завдяки підтримці клієнта на кожному етапі спору, який може виникнути, включаючи етап переговорів, ми гарантуємо представництво клієнта у комерційних відносинах з організаціями, що фінансують реалізацію проекту, підрядниками, страховиками та іншими фінансовими установами. Наша фірма також займається підготовкою альтернативних варіантів податкових та бізнес-рішень, щоб керівник міг вибрати для себе найкращу пропозицію. Юрисконсульти надають підтримку у підготовці та архівуванні документації всього процесу реалізації кожного проекту.

Крім того, наша команда надає юридичні послуги для ТОВ у питаннях організації робочих місць. Ми надаємо законну підтримку в рамках дій, вжитих щодо працівників, що працюють на даному підприємстві, у тому числі тих, які пов'язані з формою найму працівника, правилами охорони здоров'я та безпеки, працевлаштуванням або припиненням трудових відносин із працівником.

Завдяки щоденній роботі наших юрисконсультів та їх помічників нам удалося накопичити досвід у різних галузях права, що дозволяє нам надавати керівникам комплексні та професійні юридичні послуги ТОВ. Ми хочемо надавати нашим партнерам правову допомогу на найвищому рівні з урахуванням інтересів кожного клієнта. Усвідомлюючи свою відповідальність за роботу, ми постійно прагнемо надавати вам достовірну та професійну інформацію.

Ми вдячні нашим клієнтам які довірились нам:

Акція

10% -а знижка НА АУДИТОРСЬКІ ПОСЛУГИ »

Шановні Клієнти, пропонуємо Вам ділове співробітництво в комплексному вирішенні фінансових, бухгалтерських, юридичних та управлінських завдань. Ми орієнтовані на підвищення керованості, ефективності та оздоровлення бізнесу. До кінця місяця діє 10% знижка для будівельних організацій та сільськогосподарських підприємств з усіх видів аудиторських послуг.

Image