Image

Повний набір аудиторських послуг - обов’язковий аудит, ініціативний аудит,  податковий аудит, інвестиційний аудит та  експрес-аудит. За підсумками роботи складається аудиторський звіт.

Image

В рамках надання юридичних послуг ми виконуємо:  реорганізація і ліквідація підприємств, реєстрація бізнесу, юридичне абонентське обслуговування, юридична допомога (консультація) та юридичне супроводження.

Image

Компанія пропонує клієнтам послуги з ведення бухгалтерського обліку, складання та здача звітності, відновлення бухобліку, трансформація фінансової звітності за МСФЗ, консолідована фінансова звітність за ПСБО, МСФЗ, підготовка електронної форми фінансової звітності у форматі iXBRL та багато іншого.

Image

У набір консалтингових та податкових послуг нашої компанії входить, податкове консультування, оптимізація податків або оподаткування, податкове планування підприємства, аудиторська експертиза актів податкових перевірок податкових органів, супровід податкових перевірок, складання документації з трансфертного ціноутворення, а так само повний перелік консалтингових послуг.

Аудиторські послуги у Вінниці

Акціонери, правління, банки і інвестори очікують, що фінансова звітність, опублікована правлінням компаній, повністю відображає їх потенціал і картину нерухомого майна. Складність транзакцій, що проводяться в компаніях, вимагає отримання гарантій того, що дані, отримані в результаті процесів звітності, є достовірними і правильними.

Аудиторська фірма "Надійнісь" - це ключова, відзначена нагородами команда експертів з великим досвідом роботи з підприємствами різної специфіки. Незалежно від розміру компанії, за вашим проектом стежать партнер і менеджер, що мають досвід роботи у вашій галузі, які несуть відповідальність за весь процес аудиту та висновки з виконаної роботи.

На початку співпраці ми уважно прислухаємося до потреб вашої компанії і коригуємо наш режим роботи. Команда, яка відповідає за проект, знаходиться в постійному контакті з вами, достовірно відповідаючи на всі питання, що виникають в ході проекту.

Ми виконуємо свою роботу відповідно до найвищих стандартів звітності. Ми вибираємо процедури таким чином, щоб вони були, з одного боку, корисними, а з іншого - є додатковими підприємству у вигляді виявлення існуючих і потенційних ризиків в системі звітності. В ході робіт ми намагаємося якомога ближче познайомитися з вашим бізнесом, щоб наші висновки поширювалися і на роботу всієї вашої організації.

Чому так важливий правильно проведений аудит у Вінниці?

Про компанії судять за результатами, яких вони досягають. Основним джерелом інформації для ділового середовища є фінансова звітність. Таким чином, перевірка результатів надійним аудитором також з точки зору їх чіткості і зрозумілості дуже важлива. Наша аудиторська компанія ставиться до клієнтів з розумінням. Ми підтримуємо наших клієнтів в забезпеченні високої якості і надійності їх звітів.

Звіти ілюструють матеріальний стан кожної компанії - вони містять інформацію, важливу як з точки зору менеджменту, так і офісів, інвесторів і донорів. Тільки аудит, перевірка і підготовка фінансової звітності досвідченими експертами гарантують відповідність місцевим та міжнародним стандартам.

Метою аудиторських послуг є перевірка поточних даних шляхом надання висновку аудитора, що підтверджує надійність і ясність даних, і, перш за все, зниження ризику рішень, що приймаються клієнтом в області організації компанії, його облік і фінанси. Аудиторська контора повинна мати команду досвідчених фахівців для того, щоб дана процедура не тільки дала вірні результати, а й дозволила побудувати нові перспективи розвитку підприємства.

Аудиторська перевірка, замовити яку ви можете на сайті або зателефонувати за телефонами в розділі контакти, проводиться командою сертифікованих аудиторів. Наш досвід дозволяє нам адаптувати стратегію і план дослідження до специфіки вашої галузі. Підвищення ефективності роботи, дотримання термінів звітності та скорочення альтернативних витрат на аудит звітності - це результат турботи про якість інформаційного потоку між командою аудиторів і нашими клієнтами. Такий підхід є ключовим елементом в побудові партнерських відносин між сторонами в процесі аудиту фінансової звітності.

Етапи аудиту фінансової звітності у Вінниці

На перших етапах роботи аудиторська фірма дізнається про вашу діяльність, організації, результатах і фінансовому становищі в контексті її економічного та правового середовища. Відбувається ознайомлення з системою бухгалтерського обліку та роботою системи внутрішнього контролю. Виходячи з цього, ми розпізнаємо фактори ризику та аналізуємо їх.

Далі робота зазвичай ділиться на попередній аудит, проведений до кінця звітного року, і фактичний аудит, проведений після його закінчення. Висновки представлені вам в формі висновку і звіту фахівця. Відзначимо, що "Надійність"- це аудиторська компанія у Вінниці, яка надає ряд комплексних аудиторських послуг підприємствам будь-якого масштабу.

Ми вдячні нашим клієнтам які довірились нам:

Акція

10% -а знижка НА АУДИТОРСЬКІ ПОСЛУГИ »

Шановні Клієнти, пропонуємо Вам ділове співробітництво в комплексному вирішенні фінансових, бухгалтерських, юридичних та управлінських завдань. Ми орієнтовані на підвищення керованості, ефективності та оздоровлення бізнесу. До кінця місяця діє 10% знижка для будівельних організацій та сільськогосподарських підприємств з усіх видів аудиторських послуг.

Image