Image

Повний набір аудиторських послуг - обов’язковий аудит, ініціативний аудит,  податковий аудит, інвестиційний аудит та  експрес-аудит. За підсумками роботи складається аудиторський звіт.

Image

В рамках надання юридичних послуг ми виконуємо:  реорганізація і ліквідація підприємств, реєстрація бізнесу, юридичне абонентське обслуговування, юридична допомога (консультація) та юридичне супроводження.

Image

Компанія пропонує клієнтам послуги з ведення бухгалтерського обліку, складання та здача звітності, відновлення бухобліку, трансформація фінансової звітності за МСФЗ, консолідована фінансова звітність за ПСБО, МСФЗ, підготовка електронної форми фінансової звітності у форматі iXBRL та багато іншого.

Image

У набір консалтингових та податкових послуг нашої компанії входить, податкове консультування, оптимізація податків або оподаткування, податкове планування підприємства, аудиторська експертиза актів податкових перевірок податкових органів, супровід податкових перевірок, складання документації з трансфертного ціноутворення, а так само повний перелік консалтингових послуг.

Фінансовий аудит у Вінниці

Image

Фінансовий аудит - це незалежна аудиторська перевірка фінансової звітності та бухгалтерського обліку підприємства з метою підтвердження достовірності такої фінансової звітності та відповідності вимогам стандартів бухгалтерського обліку та чинного законодавства з ведення бухгалтерського обліку та складання звітності.

Фінансовий аудит може бути обов'язковим аудитом та ініціативним аудитом.

Фінансова звітність може складатися відповідно до вимог:

  • Міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ),
  • Національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку П (С) БО та чинного законодавства України щодо ведення бухгалтерського обліку та складання звітності.

Ми вдячні нашим клієнтам які довірились нам:

Акція

10% -а знижка НА АУДИТОРСЬКІ ПОСЛУГИ »

Шановні Клієнти, пропонуємо Вам ділове співробітництво в комплексному вирішенні фінансових, бухгалтерських, юридичних та управлінських завдань. Ми орієнтовані на підвищення керованості, ефективності та оздоровлення бізнесу. До кінця місяця діє 10% знижка для будівельних організацій та сільськогосподарських підприємств з усіх видів аудиторських послуг.

Image