Image

Повний набір аудиторських послуг - обов’язковий аудит, ініціативний аудит,  податковий аудит, інвестиційний аудит та  експрес-аудит. За підсумками роботи складається аудиторський звіт.

Image

В рамках надання юридичних послуг ми виконуємо:  реорганізація і ліквідація підприємств, реєстрація бізнесу, юридичне абонентське обслуговування, юридична допомога (консультація) та юридичне супроводження.

Image

Компанія пропонує клієнтам послуги з ведення бухгалтерського обліку, складання та здача звітності, відновлення бухобліку, трансформація фінансової звітності за МСФЗ, консолідована фінансова звітність за ПСБО, МСФЗ, підготовка електронної форми фінансової звітності у форматі iXBRL та багато іншого.

Image

У набір консалтингових та податкових послуг нашої компанії входить, податкове консультування, оптимізація податків або оподаткування, податкове планування підприємства, аудиторська експертиза актів податкових перевірок податкових органів, супровід податкових перевірок, складання документації з трансфертного ціноутворення, а так само повний перелік консалтингових послуг.

В яких випадках проводиться Due Diligence у Вінниці?

Image

Тому, якщо ви перебуваєте в пошуку інвестора або в процесі підготовки до великої угоди з купівлі нового підприємства, то вам в обов'язковому порядку знадобиться залучення фахівців для проведення due diligence. Після цієї процедури ви будете знати про всі "підводні камені", всі ризики і перспективи майбутнього контракту і зможете уникнути непотрібних збитків.

Due Diligence зазвичай проводиться у випадках:

  • придбання або продажу підприємства або іншого об'єкта інвестування,
  • перед злиттям або поглинанням, здійсненням угоди по злиттю (приєднання) підприємства,
  • перед вкладенням інвестицій в певний об'єкт інвестування або підприємство,
  • перед підписанням великого контракту або перед початком співпраці з цією компанією,
  • перед наданням кредиту або позики банком або іншою фінансовою установою.

Ми вдячні нашим клієнтам які довірились нам:

Акція

10% -а знижка НА АУДИТОРСЬКІ ПОСЛУГИ »

Шановні Клієнти, пропонуємо Вам ділове співробітництво в комплексному вирішенні фінансових, бухгалтерських, юридичних та управлінських завдань. Ми орієнтовані на підвищення керованості, ефективності та оздоровлення бізнесу. До кінця місяця діє 10% знижка для будівельних організацій та сільськогосподарських підприємств з усіх видів аудиторських послуг.

Image