Image

Повний набір аудиторських послуг - обов’язковий аудит, ініціативний аудит,  податковий аудит, інвестиційний аудит та  експрес-аудит. За підсумками роботи складається аудиторський звіт.

Image

В рамках надання юридичних послуг ми виконуємо:  реорганізація і ліквідація підприємств, реєстрація бізнесу, юридичне абонентське обслуговування, юридична допомога (консультація) та юридичне супроводження.

Image

Компанія пропонує клієнтам послуги з ведення бухгалтерського обліку, складання та здача звітності, відновлення бухобліку, трансформація фінансової звітності за МСФЗ, консолідована фінансова звітність за ПСБО, МСФЗ, підготовка електронної форми фінансової звітності у форматі iXBRL та багато іншого.

Image

У набір консалтингових та податкових послуг нашої компанії входить, податкове консультування, оптимізація податків або оподаткування, податкове планування підприємства, аудиторська експертиза актів податкових перевірок податкових органів, супровід податкових перевірок, складання документації з трансфертного ціноутворення, а так само повний перелік консалтингових послуг.

Правовий Due Diligence у Вінниці

Image

Правовий Due Diligence або Legal due diligence - це комплексне дослідження, яке включає в себе експертний аналіз і оцінку документів підприємства або компанії, або іншого об'єкта інвестування, повний правовий аналіз ведення господарської діяльності компанії за певний період з аналізом усіх можливих правових або фінансових ризиків.

Правовий Due Diligence, як правило, включає:

  • Правовий аналіз установчих документів;
  • Правовий аналіз формування статутного капіталу, складу учасників;
  • Правовий аналіз та перевірку документів на права власності або користування на об'єкти нерухомого майна, в тому числі земельних ділянок, на об'єкти інтелектуальної власності;
  • Правовий аналіз та перевірку законності здійснення господарської діяльності,
  • Правовий аналіз та перевірку законності значних угод;
  • Правовий аналіз та перевірку боргових зобов'язань;
  • Правовий аналіз суперечок з державними органами, підприємствами, установами, організаціями та фізичними особами;
  • Правовий аналіз та перевірку дотримання законодавства в різних правових сферах (трудових відносин, охорони праці, готівкового обігу, зовнішньоекономічної діяльності, патентування та ліцензування, РРО та ін.)
  • Перелік питань, які розглядаються під час проведення правового Due Diligence, може бути істотно змінений і розширений в залежності від специфіки господарської діяльності підприємства або іншого об'єкта інвестування.

За результатами правового Due Diligence аудиторська фірма складає письмовий звіт про стан правової сфери діяльності підприємства, в якому будуть вказані конкретні операції правового характеру в діяльності компанії, будуть розкриті найбільш ймовірні правові ризики і наслідки, надані необхідні і вичерпні рекомендації.

Ми вдячні нашим клієнтам які довірились нам:

Акція

10% -а знижка НА АУДИТОРСЬКІ ПОСЛУГИ »

Шановні Клієнти, пропонуємо Вам ділове співробітництво в комплексному вирішенні фінансових, бухгалтерських, юридичних та управлінських завдань. Ми орієнтовані на підвищення керованості, ефективності та оздоровлення бізнесу. До кінця місяця діє 10% знижка для будівельних організацій та сільськогосподарських підприємств з усіх видів аудиторських послуг.

Image