Image

Повний набір аудиторських послуг - обов’язковий аудит, ініціативний аудит,  податковий аудит, інвестиційний аудит та  експрес-аудит. За підсумками роботи складається аудиторський звіт.

Image

В рамках надання юридичних послуг ми виконуємо:  реорганізація і ліквідація підприємств, реєстрація бізнесу, юридичне абонентське обслуговування, юридична допомога (консультація) та юридичне супроводження.

Image

Компанія пропонує клієнтам послуги з ведення бухгалтерського обліку, складання та здача звітності, відновлення бухобліку, трансформація фінансової звітності за МСФЗ, консолідована фінансова звітність за ПСБО, МСФЗ, підготовка електронної форми фінансової звітності у форматі iXBRL та багато іншого.

Image

У набір консалтингових та податкових послуг нашої компанії входить, податкове консультування, оптимізація податків або оподаткування, податкове планування підприємства, аудиторська експертиза актів податкових перевірок податкових органів, супровід податкових перевірок, складання документації з трансфертного ціноутворення, а так само повний перелік консалтингових послуг.

Податковий Due Diligence у Вінниці

Image

Податковий Due Diligence - це комплексне дослідження, яке включає аналіз найбільш істотних статей податкової звітності компанії з метою отримання інформації про повноту нарахування податків, зборів та ЄСВ, податкове навантаження і оцінки наявних податкових ризиків за поточний і попередні періоди господарської діяльності підприємства.

Податковий Due Diligence включає:

  • Діагностику та оцінку податкових ризиків донарахування податкових зобов'язань і штрафів;
  • Аналіз достовірності податкової звітності та правильності нарахування податків і зборів;·
  • Аналіз первинної та договірної документації компанії на відповідність її вимогам податкового законодавства;
  • Аналіз нарахування податків у податковій звітності з нестандартних і нетипових операцій і договорів, включаючи податкові аспекти операцій з резидентами і нерезидентами, а також операцій з пов'язаними особами.
  • Перелік питань, які розглядаються під час проведення податкового Due Diligence, може бути істотно змінений і розширений в залежності від специфіки господарської діяльності підприємства або іншого об'єкта інвестування.
    За результатами податкового Due Diligence аудиторською фірмою «Олімпія-аудит» складається письмовий звіт про стан податкового обліку і звітності компанії, про те, що існують податкові ризики, а також в звіті можуть бути надані необхідні і вичерпні рекомендації щодо усунення або мінімізації виявлених податкових ризиків

Ми вдячні нашим клієнтам які довірились нам:

Акція

10% -а знижка НА АУДИТОРСЬКІ ПОСЛУГИ »

Шановні Клієнти, пропонуємо Вам ділове співробітництво в комплексному вирішенні фінансових, бухгалтерських, юридичних та управлінських завдань. Ми орієнтовані на підвищення керованості, ефективності та оздоровлення бізнесу. До кінця місяця діє 10% знижка для будівельних організацій та сільськогосподарських підприємств з усіх видів аудиторських послуг.

Image