Image

Повний набір аудиторських послуг - обов’язковий аудит, ініціативний аудит,  податковий аудит, інвестиційний аудит та  експрес-аудит. За підсумками роботи складається аудиторський звіт.

Image

В рамках надання юридичних послуг ми виконуємо:  реорганізація і ліквідація підприємств, реєстрація бізнесу, юридичне абонентське обслуговування, юридична допомога (консультація) та юридичне супроводження.

Image

Компанія пропонує клієнтам послуги з ведення бухгалтерського обліку, складання та здача звітності, відновлення бухобліку, трансформація фінансової звітності за МСФЗ, консолідована фінансова звітність за ПСБО, МСФЗ, підготовка електронної форми фінансової звітності у форматі iXBRL та багато іншого.

Image

У набір консалтингових та податкових послуг нашої компанії входить, податкове консультування, оптимізація податків або оподаткування, податкове планування підприємства, аудиторська експертиза актів податкових перевірок податкових органів, супровід податкових перевірок, складання документації з трансфертного ціноутворення, а так само повний перелік консалтингових послуг.

Трансформація фінансової звітності за МСФЗ у Вінниці

Image

МСФЗ або Міжнародні стандарти фінансової звітності - єдині стандарти, які дозволяють оцінювати і порівнювати результати діяльності різних компаній, в тому числі на міжнародному рівні, більш ефективно. Саме МСФЗ надають можливість підприємству стати більш відкритим і спілкуватися зі світовим співтовариством на одній мові доступності до фінансової інформації та звітності.

Норми українського законодавства про бухоблік дозволяє підприємствам добровільно перейти на МСФЗ при веденні обліку і складанні фінансової звітності. Якщо підприємство прийме рішення перейти на складання фінансової звітності за МСФЗ і відповідно ведення бухгалтерського обліку за МСФЗ, то підприємству знадобиться одноразово здійснити такий перехід, який називається трансформацією фінансової звітності за МСФЗ.

Трансформація фінансової звітності за МСФЗ у Вінниці - це процедура вибору облікової політики відповідно до вимог МСФЗ і перетворення статей фінансової звітності за правилами МСФЗ, які були складені за правилами ПСБО. Трансформація фінансової звітності по МСФЗ включає в себе складання трансформаційних таблиць для переходу на Міжнародні стандарти бухгалтерського обліку.

Фінансова звітність за МСФЗ дає можливість провести фінансову презентацію компанії на міжнародній бізнес-арені мовою, яка зрозуміла для міжнародних інвесторів і партнерів. Сьогодні неможливо будувати перспективний бізнес без використання Міжнародної фінансової звітності або МСФЗ в якості основного інструменту для надання достовірних даних про фінансові показники компанії. Ці переваги дозволяють підвищити інвестиційну привабливість організації та довіру з боку міжнародних інвесторів.

Тому трансформація фінансової звітності за МСФЗ може проводитися в міру необхідності, якщо підприємство бажає подати свою фінансову звітність відповідно до вимог МСФЗ.

Підприємства можуть зіткнутися з певними труднощами при трансформації фінансової звітності за МСФЗ і веденні бухгалтерського обліку за МСФЗ зважаючи на недостатню кількість фахівців зі знанням МСФЗ і необхідної практики застосування даних стандартів МСФЗ в роботі. А також з огляд на те, що МСФЗ містять менше конкретних норм і більше загальних принципів на відміну від бухгалтерської практики, що склалася в Україні, при якій практично всі основні питання були законодавчо врегульовані.

Що включає бухгалтерська послуга «Трансформація фінансової звітності за МСФЗ»?

Залежно від нашої з вами домовленості, трансформація звітності може являти собою:

  • трансформацію фінансової звітності за МСФЗ «під ключ» або ж допомогу в її складанні,
    консалтингові послуги зі складання трансформаційних таблиць для переходу на Міжнародні стандарти бухгалтерського обліку,
  • консультаційні послуги з проблемних питань переходу на Міжнародні стандарти обліку і звітності (МСБО та МСФЗ).

Досвідчені та кваліфіковані фахівці аудиторської фірми "Надійність" оперативно допоможуть підприємству провести на високому професійному рівні всю процедуру трансформації фінансової звітності за МСФЗ, а також вибрати облікові політики за МСФЗ і скласти таблиці трансформації за МСФЗ.

Ми вдячні нашим клієнтам які довірились нам:

Акція

10% -а знижка НА АУДИТОРСЬКІ ПОСЛУГИ »

Шановні Клієнти, пропонуємо Вам ділове співробітництво в комплексному вирішенні фінансових, бухгалтерських, юридичних та управлінських завдань. Ми орієнтовані на підвищення керованості, ефективності та оздоровлення бізнесу. До кінця місяця діє 10% знижка для будівельних організацій та сільськогосподарських підприємств з усіх видів аудиторських послуг.

Image