Image

Повний набір аудиторських послуг - обов’язковий аудит, ініціативний аудит,  податковий аудит, інвестиційний аудит та  експрес-аудит. За підсумками роботи складається аудиторський звіт.

Image

В рамках надання юридичних послуг ми виконуємо:  реорганізація і ліквідація підприємств, реєстрація бізнесу, юридичне абонентське обслуговування, юридична допомога (консультація) та юридичне супроводження.

Image

Компанія пропонує клієнтам послуги з ведення бухгалтерського обліку, складання та здача звітності, відновлення бухобліку, трансформація фінансової звітності за МСФЗ, консолідована фінансова звітність за ПСБО, МСФЗ, підготовка електронної форми фінансової звітності у форматі iXBRL та багато іншого.

Image

У набір консалтингових та податкових послуг нашої компанії входить, податкове консультування, оптимізація податків або оподаткування, податкове планування підприємства, аудиторська експертиза актів податкових перевірок податкових органів, супровід податкових перевірок, складання документації з трансфертного ціноутворення, а так само повний перелік консалтингових послуг.

Реєстрація бізнесу у Вінниці

Image

Реєстрація підприємства у Вінниці

Надзвичайно важлива річ при запуску бізнесу - це ідея. Від неї багато в чому залежить успіх або невдача компанії. Для цієї мети дуже корисно визначення ринкової ніші, тобто сегмента ринку, в якому існує дефіцит або попит на певний товар. Тоді підприємство, яке ви збираєтеся заснувати, може подати заявку на цю діяльність..

Реєстрація повинна проводитися після того, як ви вибрали організаційно-правову форму ведення бізнесу. Створення компанії, тобто реєстрація підприємства, - процес трудомісткий і вимагає виконання багатьох формальностей. Компанія "Надійність" пропонує комплексні послуги зі створення підприємств (в тому числі іноземцями), включаючи консультації в області вибору правильної форми ведення бізнесу, його реєстрації і додаткових опцій, таких як перереєстрація юр особи. Компанія пропонує правові послуги на постійній основі для організацій, вже провідних бізнес.

Наша фірма засновує і реєструє такі підприємства:

 • товариство з обмеженою відповідальністю;
 • акционерное общество;
 • повне товариство;
 • партнерство;
 • обмежене партнерство;
 • партнерство з обмеженою відповідальністю по акціях.

Крім того, ми надаємо наступні послуги для вже діючих суб'єктів господарювання:

 • постійні комплексні правові послуги на всіх етапах діяльності;
 • трансформація фірм комерційного права;
 • перетворення індивідуального підприємства в товариство з обмеженою відповідальністю або інше комерційне освіту;
 • угода купівлі-продажу підприємства або його організованою частини;
 • ліквідація фірми;
 • підрозділ підприємства;
 • реєстрація ТОВ;
 • реструктуризація.

Чому варто скористатися нашими послугами?

На відміну від багатьох інших пропозицій на ринку, все послуги для наших клієнтів надаються кваліфікованими правовими консультантами і адвокатами. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що доручену замовлення буде виконано з особливою ретельністю, відповідно до кодексу професійної етики консультантів і адвокатів. Завдяки цьому реєстрація бізнесу у Вінниці проводиться максимально оперативно і з дотриманням всіх вимог чинного законодавства.

Ми орієнтуємося на комплексність послуг, які ми надаємо нашим клієнтам - постійно співпрацюємо з податковими консультантами, бухгалтерією і державним аудитором.

Більшість юридичних осіб, до переліку послуг яких входить юридична реєстрація, пропонують тільки створення компанії і реєстрацію. На відміну від більшості пропозицій на ринку, наша юридична фірма, крім реєстрації, також займається усіма іншими формальностями. Створене нами підприємство повністю функціонує, і наш клієнт може зосередитися на веденні бізнесу. Ми піклуємося про максимальний комфорт і безпеку наших клієнтів.

Скільки коштує реєстрація фірми?

Оплата за надані послуги визначається індивідуально, залежно від вимог клієнта до створюваної компанії. Якщо ви вирішите отримувати комплексні правові або бухгалтерські послуги від компанії "Надійність", то плата за створення компанії буде значно вигідніше існуючих на ринку України пропозицій.

Безпека реєстрації

Реєстрація фірми і правовий супровід в даному процесі від компанії "Надійність" дозволяє уникнути безлічі неприємних ситуацій, які можуть продовжити термін такої процедури. Неправильно прийняті рішення на етапі створення компанії також впливають на її функціонування.

Дії юристів також захищають від можливих помилок при подачі заяв в окремі інстанції при реєстрації компанії. Чи безпечно відкривати бізнес, не піддаючи себе, наприклад, податковим штрафам або необхідності заповнювати форми, виправляють порушення, пов'язані з підприємством. Важливе також питання економії часу, що досягається завдяки підтримці компанії "Надійність". Юридична допомога при реєстрації компанії - це також зведення всіх витрат на такий процес.

У питаннях, пов'язаних з безпосереднім управлінням компанією або іншим видом діяльності, ви можете проконсультуватися з фахівцями нашої компанії в рамках послуги юридичного супроводу. Юристи нашої компанії беруть участь в перетворенні компаній, їх відчуження або придбання, а також в ліквідації. Також під час таких заходів їх підтримка запобігає можливим порушення, які можуть призвести до збільшення часу завершення конкретного процесу, пов'язаного з компанією клієнта. Завдяки компанії "Надійність" можна уникнути багатьох проблем не тільки при реєстрації компанії, а й в процесі її роботи.

Ми вдячні нашим клієнтам які довірились нам:

Акція

10% -а знижка НА АУДИТОРСЬКІ ПОСЛУГИ »

Шановні Клієнти, пропонуємо Вам ділове співробітництво в комплексному вирішенні фінансових, бухгалтерських, юридичних та управлінських завдань. Ми орієнтовані на підвищення керованості, ефективності та оздоровлення бізнесу. До кінця місяця діє 10% знижка для будівельних організацій та сільськогосподарських підприємств з усіх видів аудиторських послуг.

Image