Image

Повний набір аудиторських послуг - обов’язковий аудит, ініціативний аудит,  податковий аудит, інвестиційний аудит та  експрес-аудит. За підсумками роботи складається аудиторський звіт.

Image

В рамках надання юридичних послуг ми виконуємо:  реорганізація і ліквідація підприємств, реєстрація бізнесу, юридичне абонентське обслуговування, юридична допомога (консультація) та юридичне супроводження.

Image

Компанія пропонує клієнтам послуги з ведення бухгалтерського обліку, складання та здача звітності, відновлення бухобліку, трансформація фінансової звітності за МСФЗ, консолідована фінансова звітність за ПСБО, МСФЗ, підготовка електронної форми фінансової звітності у форматі iXBRL та багато іншого.

Image

У набір консалтингових та податкових послуг нашої компанії входить, податкове консультування, оптимізація податків або оподаткування, податкове планування підприємства, аудиторська експертиза актів податкових перевірок податкових органів, супровід податкових перевірок, складання документації з трансфертного ціноутворення, а так само повний перелік консалтингових послуг.

Аудиторське обслуговування

Image

Аудиторське обслуговування

В рамках професійного досвіду фахівці audit.vn.ua надають клієнтам всебічну допомогу в області обліку, податків, юридичних послуг, а також економічної, фінансової та юридичної експертизи. Ми прагнемо запропонувати нашим клієнтам найвигідніші рішення, щоб надати їм доступ до новітніх знань, які вони можуть використовувати з вигодою в конкурентних бізнес-умовах.

Ми переконані, що цілісний погляд на підрозділ, його політику, зовнішнє середовище та економічні дані дозволяє нам оптимально корегувати обсяг наших послуг відповідно до потреб клієнтів, зберігаючи при цьому високу якість обслуговування.

Аудиторське обслуговування включає:

  • аналіз індивідуальної та консолідованої звітності відповідно до Закону про бухгалтерський облік;
  • висновок щодо фінансових даних для потреб інспектуючих органів;
  • аудит фінансових проектів, що фінансуються Європейським Союзом;
  • перевірка систем внутрішнього контролю;
  • внутрішня перевірка;
  • проведення оглядів економічного обліку та відповідних документів;
  • консультації з підготовки економічної і податкової документації відповідно до вимог чинного законодавства;
  • консультації та навчання по впровадженню нових стандартів бухгалтерського обліку.

Проведення аудиту на регулярній основі

Курс досліджень команди audit.vn.ua розділений на три етапи. Перший крок - попередній огляд. Ми починаємо дослідження з підготовки плану перегляду, який дозволяє нам виявити слабкі місця, різні ризики і загрози. Планування також дозволяє правильно розподіляти і координувати роботу по реалізації поставленого завдання. Важливим елементом планування є отримання знань про діяльність клієнта та його зовнішньому середовищі. Даний етап також включає в себе аналіз історичних даних, який дозволяє нам дізнатися про тенденції в діяльності підприємства, а також ознайомитися з системами оперативного обліку і внутрішнього контролю. Попередній аналіз також включає перевірку правильності і надійності уявлення істотних і окремих статей активів і зобов'язань компанії.

Наступним етапом дослідження є участь наших співробітників в спостереженні за інвентаризацією, і дата буде адаптована до графіку інвентаризації активів в організації. Якщо можливо і необхідно, співробітники проведуть повторну оцінку обраних інвентаризаційних активів, а також оцінять ефективність і правильність процедури.

Третій крок - аудит річної фінансової звітності. Дана перевірка структурована таким чином, щоб забезпечити виявлення істотних порушень у фінансовій звітності. Метою діагностики є оцінка надійності, правильності і ясності звітності, а також правильності бухгалтерської документації, що становлять основу для її підготовки, з тим щоб отримати раціональну впевненість, що дозволяє висловити думку про звітність.

В кожному етапі зв'язку із зовнішнім аудитор і група експертів, що представляють спеціальні знання в областях, що мають особливе значення для підприємств.

В рамках замовлення, за запитом клієнта, ми надаємо в електронній формі шаблони частин економічної звітності, а також звіти та виписки, які повинні бути підготовлені співробітниками організації для цілей перевірки. Такий формат співпраці, як показує наш досвід, значно покращує процес аналізу.

Переваги компанії

Аудиторське обслуговування в Києві надають багато компаній. Команда audit.vn.ua має ряд незаперечних переваг, які виділяють нашу фірму на тлі інших пропозицій.

Незалежність і об'єктивність

Ми суворо дотримуємося правил професійної етики. Відповідно, наша компанія і її співробітники будуть звертатися з усією інформацією, отриманою від особи, конфіденційно. Більш того, компанія і її співробітники залишаються повністю незалежними від клієнтів. Прийняті нами механізми контролю розроблені таким чином, що конфіденційна інформація, отримана в ході взаємодії, не поширюється.

Результати дослідження

В результаті нашої роботи ми надамо вам наступні документи:

  1. Звіт про аудит фінансової звітності, що виражає загальний висновок про те, чи є документація правильної і достовірно і чітко відбиває майно, матеріальне становище і прибуток або збиток організації;
  2. Конфіденційний лист Правлінню особи, що перевіряється, в якому, зокрема, міститься оцінка організації бухгалтерського обліку і внутрішнього контролю та інші базові питання (за бажанням).

Винагорода

Наша винагорода розраховується на основі запланованої робочої навантаження, на основі фінансових даних особи, що перевіряється і обсягу наданих послуг. Якщо ви маєте намір аудиторське обслуговування замовити заздалегідь, то ми зможемо підготувати цінову пропозицію з урахуванням ваших потреб.

Ми вдячні нашим клієнтам які довірились нам:

Акція

10% -а знижка НА АУДИТОРСЬКІ ПОСЛУГИ »

Шановні Клієнти, пропонуємо Вам ділове співробітництво в комплексному вирішенні фінансових, бухгалтерських, юридичних та управлінських завдань. Ми орієнтовані на підвищення керованості, ефективності та оздоровлення бізнесу. До кінця місяця діє 10% знижка для будівельних організацій та сільськогосподарських підприємств з усіх видів аудиторських послуг.

Image