Image

Повний набір аудиторських послуг - обов’язковий аудит, ініціативний аудит,  податковий аудит, інвестиційний аудит та  експрес-аудит. За підсумками роботи складається аудиторський звіт.

Image

В рамках надання юридичних послуг ми виконуємо:  реорганізація і ліквідація підприємств, реєстрація бізнесу, юридичне абонентське обслуговування, юридична допомога (консультація) та юридичне супроводження.

Image

Компанія пропонує клієнтам послуги з ведення бухгалтерського обліку, складання та здача звітності, відновлення бухобліку, трансформація фінансової звітності за МСФЗ, консолідована фінансова звітність за ПСБО, МСФЗ, підготовка електронної форми фінансової звітності у форматі iXBRL та багато іншого.

Image

У набір консалтингових та податкових послуг нашої компанії входить, податкове консультування, оптимізація податків або оподаткування, податкове планування підприємства, аудиторська експертиза актів податкових перевірок податкових органів, супровід податкових перевірок, складання документації з трансфертного ціноутворення, а так само повний перелік консалтингових послуг.

Комплексне абонентське обслуговування у Вінниці

Image

Комплексне абонентське обслуговування або комплексний консалтинг - це надання комплексу податкових, бухгалтерських, юридичних консультацій на регулярній або постійній основі на умовах укладеного договору на комплексне абонентське обслуговування. Комплексне абонентське обслуговування у Вінниці стає актуальним для підприємств і навіть фізичних осіб-підприємців, які регулярно стикаються з необхідністю отримання професійних податкових, бухгалтерських та юридичних консультацій з питань бухобліку, оподаткування, юридичних питань ведення фінансово-господарської діяльності підприємства.

Аудиторська фірма "Надійність" надає комплексне абонентське обслуговування у Вінниці підприємствам і приватним підприємцям, юридичним особам у формі ТОВ, ПП, ПАТ, ПрАТ, малому і середньому бізнесу у Вінниці, яке забезпечить клієнту на постійній основі бухгалтерські, податкові та юридичні консультації на високому професійному рівні. Всю необхідну інформацію про послугу комплексного абонентського обслуговування у Вінниці шукайте на сайті і замовляйте за контактними телефонами.

Переваги комплексного абонентського обслуговування

Комплексний юридичний супровід передбачає надання бухгалтерських, податкових та юридичних консультацій з питань, що стосуються оподаткування, бухгалтерського обліку та правової і юридичної сфери. Комплексне абонентське обслуговування дозволяє своєчасно приймати грамотні і зважені з правової точки зору рішення щодо податків і бухгалтерського обліку, суттєво регулярно знижувати і мінімізувати податкові та фінансові ризики, а також правові ризики, і постійно дозволяє уникнути прийняття невірних і необачних рішень.

Комплексний юридичний супровід передбачає надання консультаційних послуг фахівцями "Надійнвсть" з багаторічним досвідом і знаннями, що гарантує юридичним і фізичним особам вичерпні відповіді, індивідуальний підхід з урахуванням унікальних особливостей клієнта, а також максимально ефективне рішення або ж нестандартні варіанти рішення з питань бухгалтерського обліку та нарахування і сплати податків та зборів, а також з юридичних питань різних галузей права.

Вартість комплексного абонентського обслуговування

Комплексне абонентське обслуговування за фіксованою розумною і оптимальною вартістю у Вінниці, яке надають досвідчені і кваліфіковані консультанти та аудитори аудиторської компанії "Надійність", передбачає найцікавіша пропозиція для вирішення завдань будь-якої складності як малому і середньому бізнесу, так і підприємствам великого бізнесу. Визначайте самостійно обсяг консультаційних годин і відповідно оптимальну вартість комплексного абонентського обслуговування, максимально підходящого для вашого підприємства. Домовляйтеся про вартість безлімітного комплексного абонентського обслуговування за контактними телефонами.

Ми вдячні нашим клієнтам які довірились нам:

Акція

10% -а знижка НА АУДИТОРСЬКІ ПОСЛУГИ »

Шановні Клієнти, пропонуємо Вам ділове співробітництво в комплексному вирішенні фінансових, бухгалтерських, юридичних та управлінських завдань. Ми орієнтовані на підвищення керованості, ефективності та оздоровлення бізнесу. До кінця місяця діє 10% знижка для будівельних організацій та сільськогосподарських підприємств з усіх видів аудиторських послуг.

Image