Image

Повний набір аудиторських послуг - обов’язковий аудит, ініціативний аудит,  податковий аудит, інвестиційний аудит та  експрес-аудит. За підсумками роботи складається аудиторський звіт.

Image

В рамках надання юридичних послуг ми виконуємо:  реорганізація і ліквідація підприємств, реєстрація бізнесу, юридичне абонентське обслуговування, юридична допомога (консультація) та юридичне супроводження.

Image

Компанія пропонує клієнтам послуги з ведення бухгалтерського обліку, складання та здача звітності, відновлення бухобліку, трансформація фінансової звітності за МСФЗ, консолідована фінансова звітність за ПСБО, МСФЗ, підготовка електронної форми фінансової звітності у форматі iXBRL та багато іншого.

Image

У набір консалтингових та податкових послуг нашої компанії входить, податкове консультування, оптимізація податків або оподаткування, податкове планування підприємства, аудиторська експертиза актів податкових перевірок податкових органів, супровід податкових перевірок, складання документації з трансфертного ціноутворення, а так само повний перелік консалтингових послуг.

Види податкового аудиту у Вінниці

Image

Податковий аудит проводиться в добровільному порядку, тому обсяг податкової перевірки і період проведення податкового аудиту погоджується з замовником, власником або керівником підприємства. Податковий аудит може відрізнятися за обсягом і формою:

 • Комплексний податковий аудит - по всіх податках і зборах,
 • Податковий аудит - по окремих податках і зборах,
 • Експрес-аудит, оцінка податкових ризиків

Комплексний податковий аудит передбачає податкову перевірку достовірності податкової звітності, зокрема перевірку:

правильності, достовірності і повноти нарахування і сплати по всіх податках і зборах, платником яких є підприємство, що перевіряється, в тому числі з податку на прибуток, з ПДВ податку на додану вартість, за єдиним податком, з ПДФО податку з доходів фізичних осіб, з ЄСВ внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, з податку на майно, з екологічного податку та іншим податкам і зборам,
дотримання іншого законодавства (РРО, з готівкового обігу, із зовнішньоекономічної діяльності, патентуванню і ліцензуванню).
Податковий аудит по окремих видах податків

Податковий аудит по окремих видах податків і зборів передбачає податкову перевірку достовірності податкової звітності, перевірку правильності нарахування і сплати таких податків і зборів:

 • податковий аудит звітності з податку на прибуток;
 • податковий аудит звітності з ПДВ податку на додану вартість;
 • податковий аудит звітності за єдиним податком;
 • податковий аудит звітності з ПДФО податку з доходів фізичних осіб;
 • податковий аудит звітності з ЄСВ внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.
 • податковий аудит звітності з податку на майно;
 • податковий аудит звітності з екологічного податку;
 • податковий аудит звітності з акцизного податку;
 • податковий аудит звітності за іншими податками та зборами.
 • податковий аудит дотримання іншого законодавства (РРО, з готівкового обігу, із
 • зовнішньоекономічної діяльності, патентуванню і ліцензуванню).

Ми вдячні нашим клієнтам які довірились нам:

Акція

10% -а знижка НА АУДИТОРСЬКІ ПОСЛУГИ »

Шановні Клієнти, пропонуємо Вам ділове співробітництво в комплексному вирішенні фінансових, бухгалтерських, юридичних та управлінських завдань. Ми орієнтовані на підвищення керованості, ефективності та оздоровлення бізнесу. До кінця місяця діє 10% знижка для будівельних організацій та сільськогосподарських підприємств з усіх видів аудиторських послуг.

Image