Image

Повний набір аудиторських послуг - обов’язковий аудит, ініціативний аудит,  податковий аудит, інвестиційний аудит та  експрес-аудит. За підсумками роботи складається аудиторський звіт.

Image

В рамках надання юридичних послуг ми виконуємо:  реорганізація і ліквідація підприємств, реєстрація бізнесу, юридичне абонентське обслуговування, юридична допомога (консультація) та юридичне супроводження.

Image

Компанія пропонує клієнтам послуги з ведення бухгалтерського обліку, складання та здача звітності, відновлення бухобліку, трансформація фінансової звітності за МСФЗ, консолідована фінансова звітність за ПСБО, МСФЗ, підготовка електронної форми фінансової звітності у форматі iXBRL та багато іншого.

Image

У набір консалтингових та податкових послуг нашої компанії входить, податкове консультування, оптимізація податків або оподаткування, податкове планування підприємства, аудиторська експертиза актів податкових перевірок податкових органів, супровід податкових перевірок, складання документації з трансфертного ціноутворення, а так само повний перелік консалтингових послуг.

Директор компанії

Manko nadia

Ми чудово розуміємо, що вибираючи аудиторську компанію, Замовник орієнтується не тільки на вартість послуг, але і на її репутацію. Так само, важливу роль відіграє досвід кожного із співробітників  Компанії в цілому. Тому головними принципами нашої співпраці з клієнтами є професіоналізм і індивідуальний підхід. Працювати з нами не тільки вигідно, але і приємно.

Директор аудиторської компанії «Надійність» - Манько Надія Федорівна, кандидат економічних наук, доцент кафедри бухгалтерського обліку, аналізу і аудиту Донецького національного університету ім. В. Стуса, сертифікований аудитор, викладач акредитованих центрів з безперервного підвищення кваліфікації аудиторів, автор наукових праць з аудиту.

На рахунку Надії Федорівни є дипломи, почесні грамоти і подяки, що підтверджують її високий професіоналізм і працьовитість.

Гарантією успішної співпраці клієнтів з нашою компанією є «Політика і процедури забезпечення незалежності та внутрішнього контролю якості аудиторських послуг», розробкою якої займалися співробітники ТОВ « АФ «Надійність» на чолі з керівником.

Ми вдячні нашим клієнтам які довірились нам:

Акція

10% -а знижка НА АУДИТОРСЬКІ ПОСЛУГИ »

Шановні Клієнти, пропонуємо Вам ділове співробітництво в комплексному вирішенні фінансових, бухгалтерських, юридичних та управлінських завдань. Ми орієнтовані на підвищення керованості, ефективності та оздоровлення бізнесу. До кінця місяця діє 10% знижка для будівельних організацій та сільськогосподарських підприємств з усіх видів аудиторських послуг.

Image