Image

Повний набір аудиторських послуг - обов’язковий аудит, ініціативний аудит,  податковий аудит, інвестиційний аудит та  експрес-аудит. За підсумками роботи складається аудиторський звіт.

Image

В рамках надання юридичних послуг ми виконуємо:  реорганізація і ліквідація підприємств, реєстрація бізнесу, юридичне абонентське обслуговування, юридична допомога (консультація) та юридичне супроводження.

Image

Компанія пропонує клієнтам послуги з ведення бухгалтерського обліку, складання та здача звітності, відновлення бухобліку, трансформація фінансової звітності за МСФЗ, консолідована фінансова звітність за ПСБО, МСФЗ, підготовка електронної форми фінансової звітності у форматі iXBRL та багато іншого.

Image

У набір консалтингових та податкових послуг нашої компанії входить, податкове консультування, оптимізація податків або оподаткування, податкове планування підприємства, аудиторська експертиза актів податкових перевірок податкових органів, супровід податкових перевірок, складання документації з трансфертного ціноутворення, а так само повний перелік консалтингових послуг.

Відповідальність аудитора - головна перевага податкового аудиту

Image

Аудитори аудиторської компанії «Надійність» виконують податковий аудит і податкову перевірку на підприємстві ретельно і якісно, ​​щоб дати підприємству упевненість в правильності нарахування податків, зборів та ЄСВ, в дотриманні іншого законодавства і мінімізації податкових ризиків при податкових перевірках.

Аудитори і аудиторська компанія «Надійність» несуть відповідальність за свою роботу - за якісне і своєчасне виконання податкового аудиту, з дотриманням конфіденційності, за збереження переданих клієнтом документів відповідно до умов договору та чинного цивільного законодавства. Крім того, аудитори несуть персональну відповідальність, яка включає адміністративну та кримінальну відповідальність згідно з чинним законодавством України.При виконанні податкового аудиту підприємство може прийняти рішення не слідувати рекомендаціям аудиторів щодо виправлення або усунення всіх виявлених помилок, відхилень і порушень, виявлених в процесі податкового аудиту, в такому випадку аудитори і аудиторська фірма не несуть відповідальність за накладення на підприємство санкцій.

Ми вдячні нашим клієнтам які довірились нам:

Акція

10% -а знижка НА АУДИТОРСЬКІ ПОСЛУГИ »

Шановні Клієнти, пропонуємо Вам ділове співробітництво в комплексному вирішенні фінансових, бухгалтерських, юридичних та управлінських завдань. Ми орієнтовані на підвищення керованості, ефективності та оздоровлення бізнесу. До кінця місяця діє 10% знижка для будівельних організацій та сільськогосподарських підприємств з усіх видів аудиторських послуг.

Image