Image

Повний набір аудиторських послуг - обов’язковий аудит, ініціативний аудит,  податковий аудит, інвестиційний аудит та  експрес-аудит. За підсумками роботи складається аудиторський звіт.

Image

В рамках надання юридичних послуг ми виконуємо:  реорганізація і ліквідація підприємств, реєстрація бізнесу, юридичне абонентське обслуговування, юридична допомога (консультація) та юридичне супроводження.

Image

Компанія пропонує клієнтам послуги з ведення бухгалтерського обліку, складання та здача звітності, відновлення бухобліку, трансформація фінансової звітності за МСФЗ, консолідована фінансова звітність за ПСБО, МСФЗ, підготовка електронної форми фінансової звітності у форматі iXBRL та багато іншого.

Image

У набір консалтингових та податкових послуг нашої компанії входить, податкове консультування, оптимізація податків або оподаткування, податкове планування підприємства, аудиторська експертиза актів податкових перевірок податкових органів, супровід податкових перевірок, складання документації з трансфертного ціноутворення, а так само повний перелік консалтингових послуг.

В яких випадках проводиться експрес-аудит?

Image

Експрес-аудит або експрес-діагностика податкових ризиків найбільш ефективні:

  • якщо немає можливості провести аудит в повному обсязі (через терміни, вартість та з інших причин);
  • як підготовка до перевірки податковою інспекцією, щоб уникнути донарахування податків і штрафів;
  • при вирішенні задач по оптимізації діяльності підприємства;
  • при зміні власника, учасника або акціонера підприємства;
  • при зміні керівника або директора підприємства;
  • при зміні головного бухгалтера або фінансового директора підприємства;
  • для перевірки податкової звітності перед здачею в податкову інспекцію.
  • для поверхневої перевірки роботи та компетентності штатних бухгалтерів;

Ми вдячні нашим клієнтам які довірились нам:

Акція

10% -а знижка НА АУДИТОРСЬКІ ПОСЛУГИ »

Шановні Клієнти, пропонуємо Вам ділове співробітництво в комплексному вирішенні фінансових, бухгалтерських, юридичних та управлінських завдань. Ми орієнтовані на підвищення керованості, ефективності та оздоровлення бізнесу. До кінця місяця діє 10% знижка для будівельних організацій та сільськогосподарських підприємств з усіх видів аудиторських послуг.

Image