Image

Повний набір аудиторських послуг - обов’язковий аудит, ініціативний аудит,  податковий аудит, інвестиційний аудит та  експрес-аудит. За підсумками роботи складається аудиторський звіт.

Image

В рамках надання юридичних послуг ми виконуємо:  реорганізація і ліквідація підприємств, реєстрація бізнесу, юридичне абонентське обслуговування, юридична допомога (консультація) та юридичне супроводження.

Image

Компанія пропонує клієнтам послуги з ведення бухгалтерського обліку, складання та здача звітності, відновлення бухобліку, трансформація фінансової звітності за МСФЗ, консолідована фінансова звітність за ПСБО, МСФЗ, підготовка електронної форми фінансової звітності у форматі iXBRL та багато іншого.

Image

У набір консалтингових та податкових послуг нашої компанії входить, податкове консультування, оптимізація податків або оподаткування, податкове планування підприємства, аудиторська експертиза актів податкових перевірок податкових органів, супровід податкових перевірок, складання документації з трансфертного ціноутворення, а так само повний перелік консалтингових послуг.

Бухгалтерські консультації, консультації з бухгалтерського обліку у Вінниці

Image

Аудиторська фірма "Надійність" надає бухгалтерські консультації, консультації з бухгалтерського обліку підприємствам, юридичним особам у формі ТОВ, ПП, ПАТ, ПрАТ, керівникам і директорам підприємств і юридичних осіб, бухгалтеру або головному бухгалтеру підприємств і юридичних осіб.

Якщо підприємству або головному бухгалтеру необхідні консультації з питань бухгалтерського обліку у Вінниці, наші фахівці - професіонали високого рівня - надають консультаційні послуги з будь-яких питань бухгалтерського обліку, в тому числі за такими тематиками:

Консультації з трансформації фінансової звітності українських підприємств у фінансову звітність за Міжнародними стандартами фінансової звітності (МСФЗ).
Консультації щодо складання консолідованої фінансової звітності за (МСФЗ) з Міжнародними стандартами фінансової звітності та (П (С) БО) Національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку України.
Консультації з бухобліку різних операцій відповідно до (МСФЗ) Міжнародних стандартів фінансової звітності та відповідно до (П (С) БО)
Національними положеннями (стандартами) бухгалтерського обліку України, в тому числі:
консультації з бухобліку операцій з основними засобами,
консультації з бухобліку операцій з нематеріальними активами,
консультації з бухобліку операцій з інвестиційною нерухомістю,
консультації з бухобліку виробничих запасів (сировини, матеріалів, МШП, комплектуючих),
консультації з бухобліку операцій з готівкою і безготівковими коштами,
консультації з бухобліку орендних операцій,
консультації з бухобліку розрахунків з персоналом по оплаті праці, соціальних виплат та інших витрат,
консультації з бухобліку формування та обліку фінансових результатів діяльності,
консультації з бухобліку операцій з давальницькою сировиною,
консультації з бухобліку товарообмінних операцій,
консультації з бухобліку валютних операцій,
консультації з бухобліку розрахунків з засновниками,
консультації з бухобліку фінансових інвестицій,
консультації з бухобліку кредитних операцій,
консультації з бухобліку посередницьких операцій,
консультації з бухобліку договорів комісії, доручення,
консультації з бухобліку операцій на виробничих підприємствах,
консультації з бухобліку операцій в торгівлі,
консультації з бухобліку операцій у сфері надання послуг,
консультації з бухобліку операцій в будівництві,
консультації з бухобліку операцій в фінансових установах,
консультації з інших питань, пов'язаних з відображенням і оформленням господарських операцій в бухгалтерському та податковому обліку підприємств.

Ми вдячні нашим клієнтам які довірились нам:

Акція

10% -а знижка НА АУДИТОРСЬКІ ПОСЛУГИ »

Шановні Клієнти, пропонуємо Вам ділове співробітництво в комплексному вирішенні фінансових, бухгалтерських, юридичних та управлінських завдань. Ми орієнтовані на підвищення керованості, ефективності та оздоровлення бізнесу. До кінця місяця діє 10% знижка для будівельних організацій та сільськогосподарських підприємств з усіх видів аудиторських послуг.

Image