Image

Повний набір аудиторських послуг - обов’язковий аудит, ініціативний аудит,  податковий аудит, інвестиційний аудит та  експрес-аудит. За підсумками роботи складається аудиторський звіт.

Image

В рамках надання юридичних послуг ми виконуємо:  реорганізація і ліквідація підприємств, реєстрація бізнесу, юридичне абонентське обслуговування, юридична допомога (консультація) та юридичне супроводження.

Image

Компанія пропонує клієнтам послуги з ведення бухгалтерського обліку, складання та здача звітності, відновлення бухобліку, трансформація фінансової звітності за МСФЗ, консолідована фінансова звітність за ПСБО, МСФЗ, підготовка електронної форми фінансової звітності у форматі iXBRL та багато іншого.

Image

У набір консалтингових та податкових послуг нашої компанії входить, податкове консультування, оптимізація податків або оподаткування, податкове планування підприємства, аудиторська експертиза актів податкових перевірок податкових органів, супровід податкових перевірок, складання документації з трансфертного ціноутворення, а так само повний перелік консалтингових послуг.

Реорганізація і ліквідація у Вінниці

Image

Реорганізація і ліквідація підприємства у Вінниці

Аудиторська фірма в співпраці з фахівцями юридичної фірми пропонує підприємцям комплексні послуги: реорганізація бізнесу, ліквідація компанії і всі супутні правові процеси.

Команда юристів, аудиторів, податкових консультантів і фінансистів нашої компанії створена для вирішення завдань, пов'язаних з цим процесом, серед іншого забезпечує:

  • діагностику поточного стану і оцінку ефективності потенційної реорганізації;
  • розробку реалізованих рішень для досягнення поставлених цілей;
  • підтримку у виборі оптимального сценарію дій;
  • виявлення юридичних, податкових та бухгалтерських наслідків зроблених действійи;
  • розробку детального розкладу всіх заходів, пов'язаних з реалізацією процесу;
  • підготовку документів, пов'язаних з реалізацією обраного сценарію діяльності;
  • підтримку або прийняття на себе тягаря контактів з офісами, судами, фінансовими установами та підрядниками в зв'язку з поточними процесами;
  • координацію і контроль всіх напрямків діяльності, здійснюваної у зв'язку з проведеним процесом;
  • підвищення ефективності проведеної діяльності часто вимагає внесення змін до юридичну формулу ведення бізнесу.

Реорганізація підприємства сьогодні включає в себе не тільки дії, пов'язані з виходом зі складної ситуації, але, перш за все, коригування формули і структури ведення бізнесу відповідно до мінливих ділової і правовим середовищем в ім'я максимальної ефективності проведеної діяльності і повноцінного використання потенціалу компанії.

Ліквідація підприємства у Вінниці

Ліквідація ТОВ у Вінниці - це стандартна практика для досвідчених юристів компанії "Надійність". Ліквідація - це офіційна процедура, передбачена законом, яка веде до припинення діяльності компанії і видалення її з реєстру. Оголошення про банкрутство компанії призначений для неплатоспроможних компаній і являє собою окрему процедуру, яка спрямована на задоволення вимог кредиторів.

Знання положень може бути застосовано як до відкриття бізнесу або підприємства, так і до ліквідації юридичної особи і банкрутства. Наші юристи допоможуть впоратися з серйозними загрозами і підготують дієвий план дій у кризовій ситуації. Ліквідація бізнесу не займає багато часу, тому є вигідним варіантом і з точки зору фінансів, і в ситуації стислих термінів. За підтримки наших юристів ви можете закрити ТОВ різними способами. Навіть якщо буде потрібно оперативне закриття з боргами - це не буде проблемою. Розпуск компанії означає припинення її юридичного існування і відбувається після процедури ліквідації.

Ліквідація  починається при виникненні юридичної причини розпуску компанії і закінчується припиненням її існування в результаті виключення компанії з реєстру. Тому необхідно чітко розрізняти «причину розпуску компанії», створення якої призводить до відкриття ліквідації, і «розпуск компанії», який відбувається тільки після завершення процедури ліквідації та припинення діяльності компанії. Наші юристи мають досвід проведення ліквідації будь-якої складності, тому завжди прийдуть вам на допомогу.

Як відбувається процес ліквідації у Вінниці?

Ліквідація фірми складається з певних етапів, які повинні дотримуватися відповідно до чинного законодавства.

Етап перший - відкриття ліквідації компанії. Ліквідація підприємства може бути розпочато при наявності однієї з причин, за якими компанія припинила своє існування.

Другий етап - рішення акціонерів і призначення ліквідаторів. Даний процес починається з прийняття рішення партнерами про розпуск компанії. Варто звернути увагу на його спеціальну форму - нотаріальний акт. В окремому рішенні повинні бути вказані ліквідатори, які, в принципі, є членами правління товариства з обмеженою відповідальністю. Однак в статуті або рішенні акціонерів про ліквідацію компанії це питання може регулюватися по-різному. Буває, що ліквідаторів призначає суд. Рішення приймається більшістю в дві третини голосів засновників. Кворум в даному випадку не має значення, якщо інше не передбачено договором.

Третій етап - Ліквідаційний юридичний захід. Даний етап починається з низки процедур, спрямованих безпосередньо на ліквідацію товариства з обмеженою відповідальністю. Ліквідатори готують початковий баланс для ліквідації (перед бюджетом підводиться підсумок діяльності), який вони подають на затвердження зборам акціонерів.

Четвертий етап - повідомлення про завершення ліквідаційного виробництва. Ліквідатор або керуючий також повинен повідомити податкову інспекцію про розпуск компанії, надавши копію звіту.

Ми вдячні нашим клієнтам які довірились нам:

Акція

10% -а знижка НА АУДИТОРСЬКІ ПОСЛУГИ »

Шановні Клієнти, пропонуємо Вам ділове співробітництво в комплексному вирішенні фінансових, бухгалтерських, юридичних та управлінських завдань. Ми орієнтовані на підвищення керованості, ефективності та оздоровлення бізнесу. До кінця місяця діє 10% знижка для будівельних організацій та сільськогосподарських підприємств з усіх видів аудиторських послуг.

Image