Image

Повний набір аудиторських послуг - обов’язковий аудит, ініціативний аудит,  податковий аудит, інвестиційний аудит та  експрес-аудит. За підсумками роботи складається аудиторський звіт.

Image

В рамках надання юридичних послуг ми виконуємо:  реорганізація і ліквідація підприємств, реєстрація бізнесу, юридичне абонентське обслуговування, юридична допомога (консультація) та юридичне супроводження.

Image

Компанія пропонує клієнтам послуги з ведення бухгалтерського обліку, складання та здача звітності, відновлення бухобліку, трансформація фінансової звітності за МСФЗ, консолідована фінансова звітність за ПСБО, МСФЗ, підготовка електронної форми фінансової звітності у форматі iXBRL та багато іншого.

Image

У набір консалтингових та податкових послуг нашої компанії входить, податкове консультування, оптимізація податків або оподаткування, податкове планування підприємства, аудиторська експертиза актів податкових перевірок податкових органів, супровід податкових перевірок, складання документації з трансфертного ціноутворення, а так само повний перелік консалтингових послуг.

Що видається за результатами експрес-аудиту у Вінниці?

Image

За підсумками експрес-аудиту складається короткий письмовий звіт, який містить:

  • оцінку фінансової звітності та бухгалтерського обліку підприємства;
  • оцінку податкової звітності та повноти нарахування і сплати податків, зборів та ЄСВ;
  • оцінку можливих податкових ризиків у вигляді донарахувань податків і штрафів при податкових перевірках;
  • оцінку дотримання чинного законодавства (з готівкового обігу, із зовнішньоекономічної діяльності, патентуванню і ліцензуванню, з РРО, трудового та іншого);
  • виявлені невідповідності (порушення, помилки) і рекомендації по їх усуненню або виправленню.

Ми вдячні нашим клієнтам які довірились нам:

Акція

10% -а знижка НА АУДИТОРСЬКІ ПОСЛУГИ »

Шановні Клієнти, пропонуємо Вам ділове співробітництво в комплексному вирішенні фінансових, бухгалтерських, юридичних та управлінських завдань. Ми орієнтовані на підвищення керованості, ефективності та оздоровлення бізнесу. До кінця місяця діє 10% знижка для будівельних організацій та сільськогосподарських підприємств з усіх видів аудиторських послуг.

Image