Image

Повний набір аудиторських послуг - обов’язковий аудит, ініціативний аудит,  податковий аудит, інвестиційний аудит та  експрес-аудит. За підсумками роботи складається аудиторський звіт.

Image

В рамках надання юридичних послуг ми виконуємо:  реорганізація і ліквідація підприємств, реєстрація бізнесу, юридичне абонентське обслуговування, юридична допомога (консультація) та юридичне супроводження.

Image

Компанія пропонує клієнтам послуги з ведення бухгалтерського обліку, складання та здача звітності, відновлення бухобліку, трансформація фінансової звітності за МСФЗ, консолідована фінансова звітність за ПСБО, МСФЗ, підготовка електронної форми фінансової звітності у форматі iXBRL та багато іншого.

Image

У набір консалтингових та податкових послуг нашої компанії входить, податкове консультування, оптимізація податків або оподаткування, податкове планування підприємства, аудиторська експертиза актів податкових перевірок податкових органів, супровід податкових перевірок, складання документації з трансфертного ціноутворення, а так само повний перелік консалтингових послуг.

Юридична допомога (консультація) у Вінниці

Image

Юридична допомога

Керівники охоче вдаються до профільних консультацій від юрисконсультів. У процесі ведення бізнесу виникає ряд складних питань, які не до кінця зрозумілі неспеціалісту. Юристи виправдовують очікування своїх клієнтів і все частіше пропонують можливість отримання консультації онлайн.

Найчастіше це робиться по електронній пошті, хоча деякі також надають поради через обмін миттєвими повідомленнями. Іноді виявляється, що професійної консультації недостатньо. Оскільки проблема, з якою підприємець звертається до юриста, вкрай складна і вимагає поглибленого аналізу, тому виникає необхідність підготувати спеціальний висновок. Це надзвичайно велика форма письмовій правової консультації, представляє фактичний і правовий статус конкретної справи, а також містить рекомендації і різні типи застережень.

Юридична допомога (консультація) - один з основних напрямків діяльності кожного юриста. Що вкрай важливо, даним видом послуг користуються як індивідуальні клієнти, так і підприємства. Особливо для останніх неоціненні правові послуги при веденні ділових операцій.

Запити керівників

Керівники найчастіше потребують раді, пов'язаному з повсякденною діяльністю їх організації. В першу чергу, це про укладення договорів, адже вони часто написані на складному мовою, який важко зрозуміти. Тоді задача юриста - роз'яснити незрозумілі питання, а також представити наслідки можливого укладення або неукладення того чи іншого договору. Багато рад також застосовні до ведення бізнесу в формі комерційної організації.

Деякі підприємці хочуть мати власного особистого юриста. Для цього вони встановлюють постійну співпрацю з фірмою "Надійність" і укладають відповідний договір. Ця форма надзвичайно зручна для підприємців, так як вони можуть проводити консультації з заданим проблем практично на постійній основі. Що важливо, вартість такої співпраці дуже приваблива з точки зору підприємця, і при необхідності ви також можете попросити юриста приїхати в штаб-квартиру компанії і бути присутнім в процесі зборів акціонерів. Присутність юрисконсульта дуже цінно при прийнятті стратегічних рішень для підприємства, таких як злиття, поглинання або вихід на нові ринки.

Юридична допомога ІП стають все більш популярною серед українських підприємців. Вони прекрасно розуміють, що ніхто не є фахівцем у всьому, тому вважають за краще покладатися на професіонала в правових питаннях. Такий крок дозволяє мінімізувати ризик помилки, яка може мати дуже дорогі наслідки.

Де замовити обслуговування?

Профільні консультації для підприємств охоплюють всі аспекти ведення бізнесу. Вони націлені, зокрема, на власників бізнесу і людей, які планують почати свій бізнес. Юридична допомога в Вінниці надається прямо в офісі компанії, після попереднього запису. Також є можливість організувати зустріч у клієнта або провести її віддалено по телефону або відеоконференцзв'язку.

Попит на послуги юрисконсультів серед компаній постійно зростає, тому наша команда намагається пропонувати широкий спектр робіт, які відповідають потребам. Ми також надаємо постійні правові послуги підприємствам в рамках, так званих пакетних пропозицій, при яких клієнт платить фіксовану суму за певний перелік робіт в місяць. Наша фірма користується послугами перевірених нотаріальних контор і податкових консультантів, що дозволяє надавати комплексну і всебічну участь в життя організацій.

Переваги компанії "Надійність":

  • досвід;
  • комплексність послуг;
  • гарантія дотримання норм чинного законодавства;
  • оперативність;
  • юридична консультація завжди проводиться з дотриманням професійної таємниці, в стриманій атмосфері.

Юридична допомога підприємствам найчастіше виявляється корисною для управлінської команди при роботі з контрактами або офіційними питаннями. У разі судового спору адвокат забезпечує свою участь в слуханнях і становить дебати. Ми також пропонуємо допомогу в питаннях співробітників та інших питаннях в області трудового права, пов'язаних з організацією роботи на підприємстві, виконанням процедур та положень.

Клієнти, які мають бізнес в Інтернеті, повинні не забувати правильно підготувати правила роботи своїх магазинів. Європейська якість послуг також має на увазі використання в компанії функціональних і оперативних правових механізмів.

Юридична допомога ТОВ включає створення процедур захисту персональних даних в компаніях. На практиці це складний процес, який може викликати проблеми. Участь нашої фірми забезпечує безпеку і оперативну адаптацію до законного застосування технологій в компанії.

Ми вдячні нашим клієнтам які довірились нам:

Акція

10% -а знижка НА АУДИТОРСЬКІ ПОСЛУГИ »

Шановні Клієнти, пропонуємо Вам ділове співробітництво в комплексному вирішенні фінансових, бухгалтерських, юридичних та управлінських завдань. Ми орієнтовані на підвищення керованості, ефективності та оздоровлення бізнесу. До кінця місяця діє 10% знижка для будівельних організацій та сільськогосподарських підприємств з усіх видів аудиторських послуг.

Image