Image

Повний набір аудиторських послуг - обов’язковий аудит, ініціативний аудит,  податковий аудит, інвестиційний аудит та  експрес-аудит. За підсумками роботи складається аудиторський звіт.

Image

В рамках надання юридичних послуг ми виконуємо:  реорганізація і ліквідація підприємств, реєстрація бізнесу, юридичне абонентське обслуговування, юридична допомога (консультація) та юридичне супроводження.

Image

Компанія пропонує клієнтам послуги з ведення бухгалтерського обліку, складання та здача звітності, відновлення бухобліку, трансформація фінансової звітності за МСФЗ, консолідована фінансова звітність за ПСБО, МСФЗ, підготовка електронної форми фінансової звітності у форматі iXBRL та багато іншого.

Image

У набір консалтингових та податкових послуг нашої компанії входить, податкове консультування, оптимізація податків або оподаткування, податкове планування підприємства, аудиторська експертиза актів податкових перевірок податкових органів, супровід податкових перевірок, складання документації з трансфертного ціноутворення, а так само повний перелік консалтингових послуг.

Бухгалтерські консультації у Вінниці

Image

Наша аудиторська компанія у Вінниці пропонує своїм клієнтам скористатися консультаційними послугами з ведення фінансової звітності підприємства у Вінниці. Наші фахівці допоможуть Вашому бухгалтеру знайти вихід зі складної або нетипової ситуації. Своєчасне закриття фінансових питань допоможе уникнути в майбутньому серйозних наслідків.

Коли може знадобитися бухгалтерська консультація у Вінниці

  1. Формування первинної документації. Це відбувається на етапі реєстрації підприємства або компанії. Надається детальна інформація щодо постановки бухгалтерського обліку у Вінниці, вибору податку. 
  2. Різноманітні питання, пов'язані з веденням податкової та бухгалтерської звітності у Вінниці. Наприклад, терміни і умови подачі звітів, терміни обов'язкового зберігання фінансової документації, правила відновлення звітів і багато іншого.
  3. Бухгалтер припустився помилки і потрібно її швидке виправлення з мінімальними витратами для підприємства.
  4. Якщо потрібно експертна оцінка ведення бухгалтерської звітності підприємства у Вінниці. 

При виникненні будь-яких питань, пов'язаних зі складанням фінансової звітності підприємства у Вінниці, Ви завжди можете озвучити їх нашим експертам. Всі відповіді підтверджуються посиланнями на діючі закони.

Наша компанія пропонує замовити бухгалтерські консультації у Вінниці наступних видів:

 

  • разові – клієнт проводить консультації в разі потреби;
  • постійні – консультація клієнтів на абонентській основі.

 Наші експертні консультанти завжди надають своїм клієнтам гарантовано достовірну інформацію про правильність ведення фінансової звітності.  

 

 

Ми вдячні нашим клієнтам які довірились нам:

Акція

10% -а знижка НА АУДИТОРСЬКІ ПОСЛУГИ »

Шановні Клієнти, пропонуємо Вам ділове співробітництво в комплексному вирішенні фінансових, бухгалтерських, юридичних та управлінських завдань. Ми орієнтовані на підвищення керованості, ефективності та оздоровлення бізнесу. До кінця місяця діє 10% знижка для будівельних організацій та сільськогосподарських підприємств з усіх видів аудиторських послуг.

Image