Image

Повний набір аудиторських послуг - обов’язковий аудит, ініціативний аудит,  податковий аудит, інвестиційний аудит та  експрес-аудит. За підсумками роботи складається аудиторський звіт.

Image

В рамках надання юридичних послуг ми виконуємо:  реорганізація і ліквідація підприємств, реєстрація бізнесу, юридичне абонентське обслуговування, юридична допомога (консультація) та юридичне супроводження.

Image

Компанія пропонує клієнтам послуги з ведення бухгалтерського обліку, складання та здача звітності, відновлення бухобліку, трансформація фінансової звітності за МСФЗ, консолідована фінансова звітність за ПСБО, МСФЗ, підготовка електронної форми фінансової звітності у форматі iXBRL та багато іншого.

Image

У набір консалтингових та податкових послуг нашої компанії входить, податкове консультування, оптимізація податків або оподаткування, податкове планування підприємства, аудиторська експертиза актів податкових перевірок податкових органів, супровід податкових перевірок, складання документації з трансфертного ціноутворення, а так само повний перелік консалтингових послуг.

Що дає експрес-аудит? Що включає експрес-аудит у Вінниці?

Image

Якщо повний і комплексний аудит це довго і дорого? Експрес-аудит може бути не менш ефективним, ніж повна аудиторська перевірка, включаючи комплексний аудит і податковий аудит, і дає підприємству можливість в стислі терміни і з мінімальними фінансовими витратами:

  • ефективно оцінити проблемні ділянки в правовій, податковій та бухгалтерській сферах діяльності підприємства;
  • своєчасно виявити і оцінити існуючі податкові ризики при перевірках податковою інспекцією у вигляді донарахувань податків, зборів та ЄСВ, штрафів і фінансових санкцій при податкових перевірках;
  • оперативно отримати достовірну інформацію про реальний стан справ на підприємстві, дотримання чинного законодавства (з готівкового обігу, із зовнішньоекономічної діяльності, патентуванню і ліцензуванню, з РРО, трудового та ін.);
  • за короткий час отримати рекомендації щодо виправлення та усунення виявлених помилок і порушень і уникнути штрафів і кримінальної відповідальності за несплату податків і зборів;
  • надати допомогу головному бухгалтеру та бухгалтерії підприємства.

Ми вдячні нашим клієнтам які довірились нам:

Акція

10% -а знижка НА АУДИТОРСЬКІ ПОСЛУГИ »

Шановні Клієнти, пропонуємо Вам ділове співробітництво в комплексному вирішенні фінансових, бухгалтерських, юридичних та управлінських завдань. Ми орієнтовані на підвищення керованості, ефективності та оздоровлення бізнесу. До кінця місяця діє 10% знижка для будівельних організацій та сільськогосподарських підприємств з усіх видів аудиторських послуг.

Image