Image

Повний набір аудиторських послуг - обов’язковий аудит, ініціативний аудит,  податковий аудит, інвестиційний аудит та  експрес-аудит. За підсумками роботи складається аудиторський звіт.

Image

В рамках надання юридичних послуг ми виконуємо:  реорганізація і ліквідація підприємств, реєстрація бізнесу, юридичне абонентське обслуговування, юридична допомога (консультація) та юридичне супроводження.

Image

Компанія пропонує клієнтам послуги з ведення бухгалтерського обліку, складання та здача звітності, відновлення бухобліку, трансформація фінансової звітності за МСФЗ, консолідована фінансова звітність за ПСБО, МСФЗ, підготовка електронної форми фінансової звітності у форматі iXBRL та багато іншого.

Image

У набір консалтингових та податкових послуг нашої компанії входить, податкове консультування, оптимізація податків або оподаткування, податкове планування підприємства, аудиторська експертиза актів податкових перевірок податкових органів, супровід податкових перевірок, складання документації з трансфертного ціноутворення, а так само повний перелік консалтингових послуг.

Вартість послуги Due Diligence у Вінниці

Image

Вартість Due Diligence визначається індивідуально для кожного підприємства за кількістю необхідних людино-годин роботи аудиторів, проведення всіх аудиторських процедур, включаючи час таких процедур, запити, підтвердження, присутність при інвентаризації.

На обсяг роботи аудиторів при Due Diligence і відповідно на вартість комплексного аудиту впливає період діяльності підприємства, предмет та перелік питань, які включаються в Due Diligence; обсяг документації та господарських операцій, кількість дебіторів і кредиторів, кількість необоротних і оборотних активів, кількість працівників бухгалтерії, середня чисельність працівників, кількість філій (відокремлених підрозділів) та дочірніх підприємств.

Ми вдячні нашим клієнтам які довірились нам:

Акція

10% -а знижка НА АУДИТОРСЬКІ ПОСЛУГИ »

Шановні Клієнти, пропонуємо Вам ділове співробітництво в комплексному вирішенні фінансових, бухгалтерських, юридичних та управлінських завдань. Ми орієнтовані на підвищення керованості, ефективності та оздоровлення бізнесу. До кінця місяця діє 10% знижка для будівельних організацій та сільськогосподарських підприємств з усіх видів аудиторських послуг.

Image