Image

Повний набір аудиторських послуг - обов’язковий аудит, ініціативний аудит,  податковий аудит, інвестиційний аудит та  експрес-аудит. За підсумками роботи складається аудиторський звіт.

Image

В рамках надання юридичних послуг ми виконуємо:  реорганізація і ліквідація підприємств, реєстрація бізнесу, юридичне абонентське обслуговування, юридична допомога (консультація) та юридичне супроводження.

Image

Компанія пропонує клієнтам послуги з ведення бухгалтерського обліку, складання та здача звітності, відновлення бухобліку, трансформація фінансової звітності за МСФЗ, консолідована фінансова звітність за ПСБО, МСФЗ, підготовка електронної форми фінансової звітності у форматі iXBRL та багато іншого.

Image

У набір консалтингових та податкових послуг нашої компанії входить, податкове консультування, оптимізація податків або оподаткування, податкове планування підприємства, аудиторська експертиза актів податкових перевірок податкових органів, супровід податкових перевірок, складання документації з трансфертного ціноутворення, а так само повний перелік консалтингових послуг.

Аудиторська експертиза актів податкових перевірок податкових органів у Вінниці

Image

Податкові перевірки податкових органів є невід'ємною частиною життєдіяльності будь-якого підприємства або підприємця. Для ведення успішного та стабільного бізнесу юридичних осіб і фізичних підприємців залишається актуальним питання мінімізації податкових ризиків і фінансових втрат за результатами податкових перевірок податкових інспекцій, і цьому всебічно сприяє аудиторська послуга аудиторської фірми "Надійність" у вигляді професійної аудиторської експертизи актів податкових перевірок у Вінниці. Налагоджена робота професійної команди юристів і аудиторів аудиторської фірми "Надійність" забезпечить ефективний захист прав юридичних осіб і фізичних осіб підприємців при наданні аудиторської послуги в формі експертизи актів податкових перевірок у Вінниці

В яких випадках проводиться аудиторська послуга експертизи актів податкових перевірок?

Якщо підприємство або підприємець подає позов до суду про скасування незаконного і неправомірного рішення-повідомлення, складеного за результатами акту податкової перевірки податкової інспекції, то поки суд не ухвалить рішення, підприємство або підприємець має право не платити зобов'язання про донарахування податків і / або штрафів, за якими відповідно податкова інспекція не застосовує заходи по стягненню до вступу в дію рішення суду.

Для того, щоб виграти судовий податковий спір за результатами акту податкової перевірки податкової інспекції, може знадобитися думка незалежної аудиторської фірми у вигляді аудиторської послуги експертизи актів податкових перевірок. Успішне для підприємства чи підприємця вирішення судового податкового спору багато в чому залежить від професіоналізму і досвіду фахівця аудиторської фірми, який грамотно складе звіт за результатами експертизи актів податкових перевірок у Вінниці

Наша аудиторська фірма здійснює такі види послуг:

аудиторська послуга експертизи актів податкових перевірок з податку на прибуток,
аудиторська послуга експертизи актів податкових перевірок з податку на додану вартість,
аудиторська послуга експертизи актів податкових перевірок щодо акцизного податку,
аудиторська послуга експертизи актів податкових перевірок з податку з доходів фізичних осіб,
аудиторська послуга експертизи актів податкових перевірок з податку на майно,
аудиторська послуга експертизи актів податкових перевірок щодо ЄСВ внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування,
аудиторська послуга експертизи актів податкових перевірок щодо інших податків і зборів,
аудиторська послуга експертизи актів податкових перевірок щодо нарахуванню заробітної плати і компенсаційних виплат,
аудиторська послуга експертизи актів податкових перевірок з питань дотримання валютного законодавства.
Що включає аудиторська послуга експертизи актів податкових перевірок?

Проводячи експертизу актів податкових перевірок, наша аудиторська фірма вивчає зміст акта податкової перевірки податкової інспекції, відгуки на позов підприємства щодо визнання недійсним неправомірного рішення-повідомлення. Також аудиторська фірма проводить вивчення документів, які стали підставою для висновків акту податкової перевірки податкової інспекції, а також і інші аудиторські процедури необхідні для експертизи актів податкових перевірок.

Який документ видає аудиторська фірма при експертизі актів податкових перевірок?

Надаючи аудиторську послугу експертизу актів податкових перевірок, наша аудиторська фірма на підставі письмового договору з підприємством або підприємцем складає письмовий звіт з результатами та висновками проведеної експертизи актів податкових перевірок.

Ми вдячні нашим клієнтам які довірились нам:

Акція

10% -а знижка НА АУДИТОРСЬКІ ПОСЛУГИ »

Шановні Клієнти, пропонуємо Вам ділове співробітництво в комплексному вирішенні фінансових, бухгалтерських, юридичних та управлінських завдань. Ми орієнтовані на підвищення керованості, ефективності та оздоровлення бізнесу. До кінця місяця діє 10% знижка для будівельних організацій та сільськогосподарських підприємств з усіх видів аудиторських послуг.

Image