Image

Повний набір аудиторських послуг - обов’язковий аудит, ініціативний аудит,  податковий аудит, інвестиційний аудит та  експрес-аудит. За підсумками роботи складається аудиторський звіт.

Image

В рамках надання юридичних послуг ми виконуємо:  реорганізація і ліквідація підприємств, реєстрація бізнесу, юридичне абонентське обслуговування, юридична допомога (консультація) та юридичне супроводження.

Image

Компанія пропонує клієнтам послуги з ведення бухгалтерського обліку, складання та здача звітності, відновлення бухобліку, трансформація фінансової звітності за МСФЗ, консолідована фінансова звітність за ПСБО, МСФЗ, підготовка електронної форми фінансової звітності у форматі iXBRL та багато іншого.

Image

У набір консалтингових та податкових послуг нашої компанії входить, податкове консультування, оптимізація податків або оподаткування, податкове планування підприємства, аудиторська експертиза актів податкових перевірок податкових органів, супровід податкових перевірок, складання документації з трансфертного ціноутворення, а так само повний перелік консалтингових послуг.

Бухгалтерсько-аудиторські послуги у Вінниці

Аудиторська фірма "Надійність" – це команда професійних аудиторів та консультантів. Нас відрізняє індивідуальний підхід до клієнта та орієнтація на його потреби. По-перше, ми не займаємось «масовими» заходами. Ми забезпечуємо бухгалтерський аудит та облік до десятка фірм. Ми лояльні та працелюбні. Нашими основними партнерами є комерційні компанії, переважно товариства з обмеженою відповідальністю, товариства з обмеженою відповідальністю та акціонерні товариства.

Ми спираємося на розвиток наших пропозицій, їхню безпеку та професіоналізм. Тому ми шукаємо партнерів, із якими ми можемо розвиватися. Ми працюємо із зовнішніми аудиторами, фіскальними консультантами, юристами. Ми виконуємо професійні консалтингові роботи (податки, облік, інформаційні технології), надаємо послуги бухгалтерського аудиту (облік для капітальних організацій та партнерств, а також представництв та філій іноземних організацій) та аудит (перевірки, фіскальний аналіз, ІТ-діагностика) для малих та середніх підприємств.

Наша діяльність зосереджена на комплексних рішеннях для компаній. Також ми займаємося внутрішньою діагностикою (аналітика бізнес-процесів та систем внутрішнього контролю), підготовкою додаткових звітів:

  • фінансового зведення;
  • додаткових звітів, передбачених законодавством;
  • виписок та пакетів консолідації.

Бухоблік, розрахунок заробітної плати, аутсорсинг у Вінниці

Надаємо бухгалтерські аудиторські послуги, орієнтуючись на професійне обслуговування наших клієнтів. Ми не ведемо масової діяльності. Наша стратегія в галузі аутсорсингу – це знання кожного підприємства, яке ми обслуговуємо, а також знання окремих транзакцій та питань формування звітності та оподаткування. У нашій бухгалтерії впроваджено ефективну систему внутрішнього контролю якості, спрямовану на мінімізацію ризику скоєння помилки та виявлення загроз для діяльності підприємств.

Ми пропонуємо підтримку у веденні звітності товариств, зобов'язаних вести таку документацію. Ми підтримуємо організації у кадрових питаннях. Надаємо допомогу в галузі фіскальної оптимізації, яка полягає у розробці індивідуальної податкової стратегії. Для підприємців, які мають власні бухгалтерії, ми пропонуємо послугу матеріального нагляду в головному офісі підприємства (контроль). Ця робота полягає в моніторингу процесу реєстрації економічних подій у документах, діагностиці та покращенні процесів і навіть у періодичній підготовці фінансової звітності або виписок для фіскальних цілей.

Спеціальні перевірки та професійний нагляд

Наша команда здійснює діяльність у галузі фінансових перевірок та нагляду. Такі перевірки полягають у ретельному аналізі того, чи ведеться матеріальний облік справедливо і правильно. Під час аналізу фінансових та податкових документів ми вивчаємо матеріальну та податкову галузі. За результатами цієї роботи ми представляємо клієнту висновки у вигляді звіту з описом виявлених порушень.

Найбільш поширеними порушеннями під час таких перевірок є помилки у фінансових звітах та податкових деклараціях, а також у галузі розрахунку заробітної плати та людських ресурсів. Залежно від потреб фірми ми зазвичай виконуємо такі діагностичні заходи:

  • правильність розрахунку ПДВ;
  • правильність розрахунку ПДФО та відповідність річної фінансової звітності чинному законодавству.
Консультації, регулярне консультування, допоміжні послуги

Команда аудиторської фірми "Надійність" надає такі види робіт, як:

  • консалтинг;
  • бізнес-консультації;
  • аналіз звітної документації;
  • консультації при установі;
  • внутрішній та обов'язковий аудит, а також оптимізація податків для збитків.

Наша пропозиція адресована керівникам, орієнтованим на розвиток, які шукають консультантів та ділових партнерів, яким вони можуть довірити свої фінансові та податкові питання. Бухгалтерський аудит замовити у Вінниці можна прямо через сайт компанії "Надійність".

Працюючи з нами, наші клієнти отримують кваліфікованих експертів, професіоналів з багаторічним професійним досвідом у галузі обліку, аудиту, звітності та податків. Під час обслуговування ми приділяємо особливу увагу належній обачності на кожному етапі виконання завдань. Комплексне обслуговування, яке ми пропонуємо, полегшує життя нашим партнерам і означає економію їхнього часу і насамперед можливість зосередитись на ключовому бізнесі. Ми пропонуємо гнучкі рішення – працюючи з нами, ви отримуєте зиск від спеціальних пропозицій, адаптованих до ваших потреб.

Наша пропозиція з бухгалтерії адресована підприємцям, для яких якість послуг, у тому числі мінімізація ризиків, насамперед податкових, має ключове значення.

Ми вдячні нашим клієнтам які довірились нам:

Акція

10% -а знижка НА АУДИТОРСЬКІ ПОСЛУГИ »

Шановні Клієнти, пропонуємо Вам ділове співробітництво в комплексному вирішенні фінансових, бухгалтерських, юридичних та управлінських завдань. Ми орієнтовані на підвищення керованості, ефективності та оздоровлення бізнесу. До кінця місяця діє 10% знижка для будівельних організацій та сільськогосподарських підприємств з усіх видів аудиторських послуг.

Image