Image

Повний набір аудиторських послуг - обов’язковий аудит, ініціативний аудит,  податковий аудит, інвестиційний аудит та  експрес-аудит. За підсумками роботи складається аудиторський звіт.

Image

В рамках надання юридичних послуг ми виконуємо:  реорганізація і ліквідація підприємств, реєстрація бізнесу, юридичне абонентське обслуговування, юридична допомога (консультація) та юридичне супроводження.

Image

Компанія пропонує клієнтам послуги з ведення бухгалтерського обліку, складання та здача звітності, відновлення бухобліку, трансформація фінансової звітності за МСФЗ, консолідована фінансова звітність за ПСБО, МСФЗ, підготовка електронної форми фінансової звітності у форматі iXBRL та багато іншого.

Image

У набір консалтингових та податкових послуг нашої компанії входить, податкове консультування, оптимізація податків або оподаткування, податкове планування підприємства, аудиторська експертиза актів податкових перевірок податкових органів, супровід податкових перевірок, складання документації з трансфертного ціноутворення, а так само повний перелік консалтингових послуг.

Податковий аудит у Вінниці

Image

Податковий аудит у Вінниці - незалежна аудиторська перевірка податкової звітності підприємства по обов'язковим державним і місцевим податкам і зборам, а також внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, з метою перевірки правильності, достовірності і повноти нарахування і сплати податків та зборів на підставі даних первинних документів і даних бухгалтерського обліку відповідно до вимог Податкового кодексу України та іншого чинного законодавства України.

Податковий аудит або аудит податків є добровільним або ініціативним аудитом, оскільки його проведення не є обов'язковим за законодавством. Податковий аудит проводиться в добровільному порядку за ініціативою або за рішенням власника чи керівника підприємства.

Період, за який проводиться податковий аудит

Податковий аудит зазвичай визначається замовником або підприємством. Податковий аудит найчастіше проводиться не більше, ніж за останні три роки, і перш за все це пов'язано з тим, що податкова інспекція має право перевірити і донарахувати податки і збори, податкові зобов'язання та штрафи відповідно до статті 102 Податкового кодексу України.

Обсяг перевірки і період проведення аудиту затверджується замовником. У договорі на проведення податкового аудиту обумовлюється перелік податків, зборів та внесків і питань, за якими буде проведено аудиторську перевірку і видано аудиторський звіт.

Для чого проводиться податковий аудит? Що дає податковий аудит?

Для того, щоб власник або керівник організації міг швидко оцінити стан бухгалтерського і податкового обліку на підприємстві, а також виявити можливі помилки в обліку, як правило, проводиться податковий аудит. Це один з видів ініціативного аудиту, тому що проводиться він не в обов'язковому порядку і не на вимогу законодавства, а за бажанням власника підприємства.

Найчастіше податковий аудит проводять, щоб максимально ефективно підготуватися до податкової перевірки. Всі виявлені в ході такого аналізу податкового обліку неточності, помилки і невідповідності вчасно усуваються, і фірма може уникнути штрафів і конфліктів з податковими органами. Саме тому податковий аудит часто називають профілактикою податкової перевірки. За своєю суттю і за методами, які використовуються при аналізі, він дуже схожий на перевірку, що проводиться податковими органами.

При проведенні податкового аудиту фахівці вивчають і аналізують всі господарські операції фірми, щоб оцінити наскільки правильно вони відображаються в податковому обліку, чи коректно складається податкова звітність, чи правильно відбувається сплата податків і т.д., тобто дають свій експертний висновок, де в податковому обліку є «похибки». В результаті керівник може зрозуміти, як оптимізувати існуючу систему оподаткування відповідно до законодавства.

Проведення податкового аудиту дає можливість підприємству, його власнику і керівнику своєчасно, тобто до податкової перевірки:

 • провести діагностику стану податкового обліку та податкової звітності підприємства;
  запобігти штрафам і фінансовим санкціям, пов'язаним з порушенням законодавства з податків і зборів;
 • уникнути кримінальної відповідальності за несплату податків і зборів,
  отримати оцінку професіоналів про реальний стан справ щодо нарахування та сплати податків і зборів,
 • перевірити роботу головного бухгалтера та бухгалтерської служби,
  перевірити правильність нарахування і сплати податків та оптимізувати існуючу систему оподаткування на підприємстві,
 • надати допомогу головному бухгалтеру та бухгалтерії підприємства,
  виявити податкові ризики і максимально знизити податкові ризики,
  виправити виявлені помилки і порушення з податків шляхом уточнення податкової звітності.

Ми вдячні нашим клієнтам які довірились нам:

Акція

10% -а знижка НА АУДИТОРСЬКІ ПОСЛУГИ »

Шановні Клієнти, пропонуємо Вам ділове співробітництво в комплексному вирішенні фінансових, бухгалтерських, юридичних та управлінських завдань. Ми орієнтовані на підвищення керованості, ефективності та оздоровлення бізнесу. До кінця місяця діє 10% знижка для будівельних організацій та сільськогосподарських підприємств з усіх видів аудиторських послуг.

Image