Image

Повний набір аудиторських послуг - обов’язковий аудит, ініціативний аудит,  податковий аудит, інвестиційний аудит та  експрес-аудит. За підсумками роботи складається аудиторський звіт.

Image

В рамках надання юридичних послуг ми виконуємо:  реорганізація і ліквідація підприємств, реєстрація бізнесу, юридичне абонентське обслуговування, юридична допомога (консультація) та юридичне супроводження.

Image

Компанія пропонує клієнтам послуги з ведення бухгалтерського обліку, складання та здача звітності, відновлення бухобліку, трансформація фінансової звітності за МСФЗ, консолідована фінансова звітність за ПСБО, МСФЗ, підготовка електронної форми фінансової звітності у форматі iXBRL та багато іншого.

Image

У набір консалтингових та податкових послуг нашої компанії входить, податкове консультування, оптимізація податків або оподаткування, податкове планування підприємства, аудиторська експертиза актів податкових перевірок податкових органів, супровід податкових перевірок, складання документації з трансфертного ціноутворення, а так само повний перелік консалтингових послуг.

Аудит фінансової звітності ТОВ на вимогу учасника у Вінниці

Image

Аудит фінансової звітності ТОВ товариства з обмеженою відповідальністю може проводитися аудиторською фірмою для здійснення контролю за фінансовою діяльністю ТОВ товариства з обмеженою відповідальністю в добровільному порядку за рішенням загальних зборів учасників ТОВ або у випадках, передбачених статутом, і в обов'язковому порядку, установленому законом. 

Аудит фінансової звітності ТОВ на вимогу учасника товариства з обмеженою відповідальністю.

Це аудит річної фінансової звітності ТОВ на вимогу учасника із залученням аудиторської фірми або професійного аудитора, не пов'язаного майновими інтересами з ТОВ товариством з обмеженою відповідальністю або його учасниками. Аудит ТОВ на вимогу учасника товариства проводиться в обов'язковому порядку на вимогу будь-якого учасника ТОВ на підставі статті 146 Цивільного кодексу України. Крім того, статтею 41 Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» передбачено проведення аудиту фінансової звітності товариства на вимогу учасника або учасників, яким в сукупності належить 10 і більше відсотків статутного капіталу товариства. Проводиться аудит фінансової звітності товариства із залученням аудитора (аудиторської фірми), не пов'язаного (не пов'язаної) майновими інтересами з товариством, з посадовими особами товариства або з його учасниками. У такому випадку учасник (учасники) товариства самостійно укладає з визначеною ним аудиторською фірмою або аудитором договір про проведення аудиту фінансової звітності товариства на вимогу учасника із залученням аудиторської фірми, в якому вказується обсяг аудиторських послуг.

Аудит фінансової звітності ТОВ на вимогу учасника ТОВ потрібен, щоб отримати достовірну інформацію в тому, що його партнери учасники банально не обманюють його, наприклад, не приховують фінанси, що керівництво підприємства, яке призначене більшістю не займається виведенням грошових ресурсів або інших ліквідних активів підприємства , що не приховують жалюгідний фінансовий стан, близький до банкрутства, або ж навпаки, отримати інформацію про те, що від нього приховує керівництво підприємства і більшість учасників.

Витрати, пов'язані з проведенням аудиту фінансової звітності ТОВ на вимогу учасника товариства з обмеженою відповідальністю покладаються на учасника, з ініціативи якого аудиторська фірма проводить аудит ТОВ на вимогу учасника, якщо інше не встановлено статутом товариства. Тобто, якщо статутом буде встановлено, що підприємство несе витрати на аудит фінансової звітності ТОВ на вимогу учасника товариства з обмеженою відповідальністю, в такому випадку аудиторська перевірка проводиться за рахунок коштів ТОВ товариства з обмеженою відповідальністю.

Ми вдячні нашим клієнтам які довірились нам:

Акція

10% -а знижка НА АУДИТОРСЬКІ ПОСЛУГИ »

Шановні Клієнти, пропонуємо Вам ділове співробітництво в комплексному вирішенні фінансових, бухгалтерських, юридичних та управлінських завдань. Ми орієнтовані на підвищення керованості, ефективності та оздоровлення бізнесу. До кінця місяця діє 10% знижка для будівельних організацій та сільськогосподарських підприємств з усіх видів аудиторських послуг.

Image