Image

Повний набір аудиторських послуг - обов’язковий аудит, ініціативний аудит,  податковий аудит, інвестиційний аудит та  експрес-аудит. За підсумками роботи складається аудиторський звіт.

Image

В рамках надання юридичних послуг ми виконуємо:  реорганізація і ліквідація підприємств, реєстрація бізнесу, юридичне абонентське обслуговування, юридична допомога (консультація) та юридичне супроводження.

Image

Компанія пропонує клієнтам послуги з ведення бухгалтерського обліку, складання та здача звітності, відновлення бухобліку, трансформація фінансової звітності за МСФЗ, консолідована фінансова звітність за ПСБО, МСФЗ, підготовка електронної форми фінансової звітності у форматі iXBRL та багато іншого.

Image

У набір консалтингових та податкових послуг нашої компанії входить, податкове консультування, оптимізація податків або оподаткування, податкове планування підприємства, аудиторська експертиза актів податкових перевірок податкових органів, супровід податкових перевірок, складання документації з трансфертного ціноутворення, а так само повний перелік консалтингових послуг.

Аудит фінансової звітності підприємств державного та комунального сектора економіки у Вінниці

Image

Згідно з частиною третьою статті 90 Господарського кодексу України підприємства державного і комунального сектора економіки зобов'язані провести аудит фінансової звітності та оприлюднити інформацію про свою діяльність на власній веб-сторінці (сайті) або на офіційному сайті суб'єкта управління, що здійснює управління корпоративними правами держави в ньому , в терміни і в порядку, визначеними Кабінетом Міністрів України і місцевою радою. Для таких підприємств державного та комунального сектора економіки обов'язковому оприлюдненню підлягає річна фінансова звітність (консолідована) господарського товариства за останні три роки і аудиторські висновки за річною фінансовою звітністю (консолідованої) господарського товариства за останні три роки, якщо аудит фінансової звітності проводився аудиторською фірмою відповідно до вимог закону або за рішенням наглядової ради господарського товариства або суб'єкта управління, який здійснює функції з управління корпоративними правами держави або територіальної громади в такому господарському товаристві. Таким чином, Господарським кодексом України передбачено, що аудиторська фірма може провести відповідно:

аудит фінансової звітності господарського товариства, в статутному капіталі якого більше 50 відсотків акцій (часток) належать державі, а також господарське товариство, 50 і більше відсотків акцій (часток) якого належать господарському товариству, частка держави в якому становить 100 відсотків;
аудит фінансової звітності господарського товариства, в статутному капіталі якого більше 50 відсотків акцій (часток) належать територіальній громаді, а також господарське товариство, 50 і більше відсотків акцій (часток) якого належать господарському товариству, частка територіальної громади в якому становить 100 відсотків.

Ми вдячні нашим клієнтам які довірились нам:

Акція

10% -а знижка НА АУДИТОРСЬКІ ПОСЛУГИ »

Шановні Клієнти, пропонуємо Вам ділове співробітництво в комплексному вирішенні фінансових, бухгалтерських, юридичних та управлінських завдань. Ми орієнтовані на підвищення керованості, ефективності та оздоровлення бізнесу. До кінця місяця діє 10% знижка для будівельних організацій та сільськогосподарських підприємств з усіх видів аудиторських послуг.

Image