Image

Повний набір аудиторських послуг - обов’язковий аудит, ініціативний аудит,  податковий аудит, інвестиційний аудит та  експрес-аудит. За підсумками роботи складається аудиторський звіт.

Image

В рамках надання юридичних послуг ми виконуємо:  реорганізація і ліквідація підприємств, реєстрація бізнесу, юридичне абонентське обслуговування, юридична допомога (консультація) та юридичне супроводження.

Image

Компанія пропонує клієнтам послуги з ведення бухгалтерського обліку, складання та здача звітності, відновлення бухобліку, трансформація фінансової звітності за МСФЗ, консолідована фінансова звітність за ПСБО, МСФЗ, підготовка електронної форми фінансової звітності у форматі iXBRL та багато іншого.

Image

У набір консалтингових та податкових послуг нашої компанії входить, податкове консультування, оптимізація податків або оподаткування, податкове планування підприємства, аудиторська експертиза актів податкових перевірок податкових органів, супровід податкових перевірок, складання документації з трансфертного ціноутворення, а так само повний перелік консалтингових послуг.

Що дає Due Diligence замовнику у Вінниці?

Image

Ви купуєте або продаєте підприємство вже веде діяльність або хочете інвестувати в бізнес? Послуга Due diligence, яку надає аудиторська компанія «Надійність», просто необхідна при купівлі або продажу підприємства або іншого об'єкта інвестування, оскільки дає можливість на підставі письмового звіту аудиторської компанії, надати власнику, покупцеві, інвестору або діловому партнерові можливість:

  • отримати повну об'єктивну інформацію про реальний фінансовий і правовий стан підприємства або іншого об'єкта інвестування,
  • адекватно оцінити реальну вартість бізнесу, підприємства або іншого об'єкта інвестування, його прибутковість і перспективи розвитку,
  • виявити всі «підводні камені» і мінімізувати підприємницькі ризики, пов'язані з майбутньою покупкою або продажем бізнесу чи підприємства, інвестуванням в бізнес, укладенням важливою великої угоди і іншими аспектами господарської діяльності підприємства.
  • досить часто дозволяють покупцеві аргументовано домогтися від продавця обгрунтованого зниження початкової ціни покупки підприємства або іншого об'єкта інвестування.

Ми вдячні нашим клієнтам які довірились нам:

Акція

10% -а знижка НА АУДИТОРСЬКІ ПОСЛУГИ »

Шановні Клієнти, пропонуємо Вам ділове співробітництво в комплексному вирішенні фінансових, бухгалтерських, юридичних та управлінських завдань. Ми орієнтовані на підвищення керованості, ефективності та оздоровлення бізнесу. До кінця місяця діє 10% знижка для будівельних організацій та сільськогосподарських підприємств з усіх видів аудиторських послуг.

Image