Image

Повний набір аудиторських послуг - обов’язковий аудит, ініціативний аудит,  податковий аудит, інвестиційний аудит та  експрес-аудит. За підсумками роботи складається аудиторський звіт.

Image

В рамках надання юридичних послуг ми виконуємо:  реорганізація і ліквідація підприємств, реєстрація бізнесу, юридичне абонентське обслуговування, юридична допомога (консультація) та юридичне супроводження.

Image

Компанія пропонує клієнтам послуги з ведення бухгалтерського обліку, складання та здача звітності, відновлення бухобліку, трансформація фінансової звітності за МСФЗ, консолідована фінансова звітність за ПСБО, МСФЗ, підготовка електронної форми фінансової звітності у форматі iXBRL та багато іншого.

Image

У набір консалтингових та податкових послуг нашої компанії входить, податкове консультування, оптимізація податків або оподаткування, податкове планування підприємства, аудиторська експертиза актів податкових перевірок податкових органів, супровід податкових перевірок, складання документації з трансфертного ціноутворення, а так само повний перелік консалтингових послуг.

Фінансовий Due Diligence у Вінниці

Image

Фінансовий Due Diligence - це комплексне дослідження, яке включає в себе аналітичний огляд і економічний аналіз фінансової інформації, включаючи аналіз звітності підприємства, реєстрів бухгалтерського обліку та первинних документів з метою оцінки об'єктивного фінансового стану підприємства, аналізу та оцінки реальних активів і зобов'язань компанії, а також наявних фінансових ризиків за поточний і попередні періоди господарської діяльності підприємства.

Фінансовий Due Diligence включає:

 • Аналіз облікової політики та системи бухгалтерського обліку;
 • Оцінку системи внутрішнього контролю та системи документообігу;
  Інвентаризацію ключових активів;
 • Аналіз і перевірку доходів від основних видів діяльності;
 • Аналіз і перевірку витрат щодо елементів та основних видів діяльності і постачальників;
 • Аналіз і перевірку істотних статей активів і дебіторської заборгованості;
 • Аналіз і перевірку істотних зобов'язань;
 • Аналіз і перевірку кредитного портфеля і застав;
 • Аналіз і перевірку руху грошових коштів, цінних паперів та інвестицій;
 • Аналіз і перевірку інших істотних статей звітності та ділянок бухгалтерського обліку.
 • Перелік питань, які розглядаються під час проведення фінансового Due Diligence, може бути істотно змінений і розширений в залежності від специфіки господарської діяльності підприємства або іншого об'єкта інвестування.

За результатами фінансового Due Diligence аудиторською фірмою складається письмовий звіт про реальний фінансовий стан, істотні активи та зобов'язання підприємства, про фінансові ризики, які можуть значно погіршити його фінансовий стан, а також в звіті можуть надані необхідні і вичерпні рекомендації.

Ми вдячні нашим клієнтам які довірились нам:

Акція

10% -а знижка НА АУДИТОРСЬКІ ПОСЛУГИ »

Шановні Клієнти, пропонуємо Вам ділове співробітництво в комплексному вирішенні фінансових, бухгалтерських, юридичних та управлінських завдань. Ми орієнтовані на підвищення керованості, ефективності та оздоровлення бізнесу. До кінця місяця діє 10% знижка для будівельних організацій та сільськогосподарських підприємств з усіх видів аудиторських послуг.

Image