Image

Повний набір аудиторських послуг - обов’язковий аудит, ініціативний аудит,  податковий аудит, інвестиційний аудит та  експрес-аудит. За підсумками роботи складається аудиторський звіт.

Image

В рамках надання юридичних послуг ми виконуємо:  реорганізація і ліквідація підприємств, реєстрація бізнесу, юридичне абонентське обслуговування, юридична допомога (консультація) та юридичне супроводження.

Image

Компанія пропонує клієнтам послуги з ведення бухгалтерського обліку, складання та здача звітності, відновлення бухобліку, трансформація фінансової звітності за МСФЗ, консолідована фінансова звітність за ПСБО, МСФЗ, підготовка електронної форми фінансової звітності у форматі iXBRL та багато іншого.

Image

У набір консалтингових та податкових послуг нашої компанії входить, податкове консультування, оптимізація податків або оподаткування, податкове планування підприємства, аудиторська експертиза актів податкових перевірок податкових органів, супровід податкових перевірок, складання документації з трансфертного ціноутворення, а так само повний перелік консалтингових послуг.

Що видається за результатами податкового аудиту у Вінниці?

Image

За підсумками податкового аудиту аудиторська компанія надає замовнику письмовий звіт з результатами проведеного податкового аудиту податкової звітності підприємства по обов'язкових державних і місцевих податках і зборах, єдиного соціального внеску, також податкового аудиту дотримання чинного законодавства України (з готівкового обігу, із зовнішньоекономічної діяльності, патентуванню і ліцензуванню , по РРО).

Такий письмовий звіт за результатами податкового аудиту включає детальну інформацію з:

 • переліком всіх помилок і порушень, виявлених в ході податкового аудиту, із зазначенням документа, де вони були виявлені;
 • переліком санкцій, які призначаються за дані помилки і порушення, із зазначенням нормативно-правового акту, який регламентує це питання (закон, стаття, пункт або інше);
 • рекомендаціями щодо виправлення помилок і порушень із зазначенням нормативних актів;
 • За бажанням клієнта аудиторською фірмою може бути також підготовлений детальний письмовий звіт про можливі методи оптимізації податків і мінімізації податкових ризиків, щодо ефективного використання податкових резервів і податкових пільг.

Вартість податкового аудиту у Вінниці:

Кожне підприємство унікальне, тому і вартість проведення податкового аудиту у Вінниці необхідно визначати окремо для кожного підприємства, ґрунтуючись на специфіці діяльності підприємства та обсязі документів, оскільки це впливає на час роботи аудиторів, необхідний для проведення всіх аудиторських процедур, і відповідно позначається на вартості податкового аудиту:

 • період, за який проводиться податкова аудиторська перевірка;
 • предмет і перелік питань, які включаються до податкової аудиторської перевірки;
 • кількість окремо дебіторів і окремо кредиторів,
 • кількість папок по дохідних документах, окремо по видаткових документах і банківських виписок,
 • кількість основних засобів і окремо товарно-матеріальних цінностей,
 • середня чисельність працівників,
 • кількість філій (відокремлених підрозділів) та дочірніх підприємств,
 • кількість працівників бухгалтерії.

Ми вдячні нашим клієнтам які довірились нам:

Акція

10% -а знижка НА АУДИТОРСЬКІ ПОСЛУГИ »

Шановні Клієнти, пропонуємо Вам ділове співробітництво в комплексному вирішенні фінансових, бухгалтерських, юридичних та управлінських завдань. Ми орієнтовані на підвищення керованості, ефективності та оздоровлення бізнесу. До кінця місяця діє 10% знижка для будівельних організацій та сільськогосподарських підприємств з усіх видів аудиторських послуг.

Image