Image

Повний набір аудиторських послуг - обов’язковий аудит, ініціативний аудит,  податковий аудит, інвестиційний аудит та  експрес-аудит. За підсумками роботи складається аудиторський звіт.

Image

В рамках надання юридичних послуг ми виконуємо:  реорганізація і ліквідація підприємств, реєстрація бізнесу, юридичне абонентське обслуговування, юридична допомога (консультація) та юридичне супроводження.

Image

Компанія пропонує клієнтам послуги з ведення бухгалтерського обліку, складання та здача звітності, відновлення бухобліку, трансформація фінансової звітності за МСФЗ, консолідована фінансова звітність за ПСБО, МСФЗ, підготовка електронної форми фінансової звітності у форматі iXBRL та багато іншого.

Image

У набір консалтингових та податкових послуг нашої компанії входить, податкове консультування, оптимізація податків або оподаткування, податкове планування підприємства, аудиторська експертиза актів податкових перевірок податкових органів, супровід податкових перевірок, складання документації з трансфертного ціноутворення, а так само повний перелік консалтингових послуг.

Ведення бухгалтерського обліку у Вінниці

Image

Замовивши послугу ведення бухгалтерського обліку у Вінниці аудиторської компанії "Надійність", клієнти отримують повноцінний бухгалтерський відділ, що складається з фахівців високої кваліфікації. При цьому, штат Вашої компанії не збільшується.

Основні переваги ведення бухгалтерського обліку у Вінниці:

  1. Економія. При замовленні послуги позаштатного бухгалтера, Ви платите виключно за ведення бухгалтерії компанії в Вінниці , що не сплачуючи при цьому податкові відрахування, лікарняні, відпускні та інше. Більш того, виключається потреба обладнання робочого місця для бухгалтера і покупки техніки, витратних матеріалів.
  2. Індивідуальні рішення. Залежно від специфіки підприємства і обсягів його діяльності, клієнт може скористатися повним пакетом послуг або замовити лише частина. Наприклад, ведення бухгалтерської і фінансової звітності у Вінниці.
  3. Професіоналізм співробітників. Фахівці нашої компанії мають досвід ведення бухгалтерії в Києві на підприємствах різних масштабів, завдяки чому є компетентніше багатьох штатних колег.
  4. Гарантована якість послуг, що надаються. За умовами співпраці з нашою компанією саме ми несемо повну відповідальність; за якість роботи нашого бухгалтера.
  5. Збереження комерційної таємниці. Одним з пунктів договору про співпрацю з нашою компанією є договір про конфіденційність.

Як ми працюємо

  • Після того, як був складений і підписаний договір на бухгалтерське обслуговування у Вінниці , наш експерт створює на сервері нашої компанії бухгалтерську базу Вашого підприємства. Доступ до бази отримують тільки уповноважені особи, список яких зазначений в договорі.
  • Призначається бухгалтер, відповідальний за ведення справ Вашого підприємства. Обумовлюються його обов'язки.
  • На підставі первинних документів, що надаються замовником, ведеться бухгалтерський та податковий облік.
  • Повна фінансова звітність здається відповідно до встановлених термінів.
  • Аудитори нашої компанії контролюють ведення бухгалтерського обліку у Вінниці.

Ми вдячні нашим клієнтам які довірились нам:

Акція

10% -а знижка НА АУДИТОРСЬКІ ПОСЛУГИ »

Шановні Клієнти, пропонуємо Вам ділове співробітництво в комплексному вирішенні фінансових, бухгалтерських, юридичних та управлінських завдань. Ми орієнтовані на підвищення керованості, ефективності та оздоровлення бізнесу. До кінця місяця діє 10% знижка для будівельних організацій та сільськогосподарських підприємств з усіх видів аудиторських послуг.

Image