Image

Повний набір аудиторських послуг - обов’язковий аудит, ініціативний аудит,  податковий аудит, інвестиційний аудит та  експрес-аудит. За підсумками роботи складається аудиторський звіт.

Image

В рамках надання юридичних послуг ми виконуємо:  реорганізація і ліквідація підприємств, реєстрація бізнесу, юридичне абонентське обслуговування, юридична допомога (консультація) та юридичне супроводження.

Image

Компанія пропонує клієнтам послуги з ведення бухгалтерського обліку, складання та здача звітності, відновлення бухобліку, трансформація фінансової звітності за МСФЗ, консолідована фінансова звітність за ПСБО, МСФЗ, підготовка електронної форми фінансової звітності у форматі iXBRL та багато іншого.

Image

У набір консалтингових та податкових послуг нашої компанії входить, податкове консультування, оптимізація податків або оподаткування, податкове планування підприємства, аудиторська експертиза актів податкових перевірок податкових органів, супровід податкових перевірок, складання документації з трансфертного ціноутворення, а так само повний перелік консалтингових послуг.

Принципи роботи

Головна філософія роботи нашої компанії - точність і неупередженість. В процесі виконання комплексної аудиторської перевірки від очей наших експертів не сховається навіть найменша помилка. Ми не просто виявляємо невідповідності, ми надаємо нашим клієнтам професійні консультації щодо їх виправлення і допомагаємо уникнути подібних помилок у майбутньому. Наші аудитори уважно стежать за всіма законодавчими змінами, завдяки чому їх консультації завжди актуальні.
Image

При укладанні договору з нашою компанією за Вами залишається право вибору аудитора, який буде контролювати роботу бухгалтерського складу Вашого підприємства.
Наша компанія постійно розвивається і вдосконалюється, нарощуючи не тільки трудовий досвід, а й ресурси. У своїй роботі ми успішно використовуємо сучасні технології, що дозволяють автоматизувати велику частину аудиторських процедур. Наші фахівці не зупиняються на досягнутому і регулярно підвищують рівень своєї кваліфікації. Поєднання всіх цих якостей є гарантією надання виключно якісних послуг. Більш того, освоєння інноваційних технологій дозволяє прискорити процес повної аудиторської перевірки і істотно знизити її вартість.

Image

Завжди на боці клієнта

Розпочинаючи співпрацю з клієнтом, ми ставимо перед собою мету своєчасно виявити і усунути помилки у фінансовій звітності, щоб Вашій професійній репутації нічого не загрожувало.
Image

З нами комфортно

Ви самі можете вибрати аудитора з багатим досвідом роботи в організаціях Вашої сфери діяльності, який особисто присутній на перевірці, консультує Вас, щоб Ви могли своєчасно внести необхідні виправлення.
Image

Гарантована якість

Наша компанія несе повну відповідальність за якість послуг, що надаються. Професійна відповідальність застрахована в СК «АСКА». Ми працюємо для того, щоб бути корисними кожного клієнта!

Ми вдячні нашим клієнтам які довірились нам:

Акція

10% -а знижка НА АУДИТОРСЬКІ ПОСЛУГИ »

Шановні Клієнти, пропонуємо Вам ділове співробітництво в комплексному вирішенні фінансових, бухгалтерських, юридичних та управлінських завдань. Ми орієнтовані на підвищення керованості, ефективності та оздоровлення бізнесу. До кінця місяця діє 10% знижка для будівельних організацій та сільськогосподарських підприємств з усіх видів аудиторських послуг.

Image