Image

Повний набір аудиторських послуг - обов’язковий аудит, ініціативний аудит,  податковий аудит, інвестиційний аудит та  експрес-аудит. За підсумками роботи складається аудиторський звіт.

Image

В рамках надання юридичних послуг ми виконуємо:  реорганізація і ліквідація підприємств, реєстрація бізнесу, юридичне абонентське обслуговування, юридична допомога (консультація) та юридичне супроводження.

Image

Компанія пропонує клієнтам послуги з ведення бухгалтерського обліку, складання та здача звітності, відновлення бухобліку, трансформація фінансової звітності за МСФЗ, консолідована фінансова звітність за ПСБО, МСФЗ, підготовка електронної форми фінансової звітності у форматі iXBRL та багато іншого.

Image

У набір консалтингових та податкових послуг нашої компанії входить, податкове консультування, оптимізація податків або оподаткування, податкове планування підприємства, аудиторська експертиза актів податкових перевірок податкових органів, супровід податкових перевірок, складання документації з трансфертного ціноутворення, а так само повний перелік консалтингових послуг.

Складання та здача звітності у Вінниці

Image

Фахівці нашої компанії надають послуги з ведення бухгалтерського обліку у Вінниці підприємства. Наші професійні експерти точно і своєчасно складають і здають повну фінансову звітність. Всі бухгалтерські та податкові звіти виконуються в до чинного законодавства України. Додатково можна замовити послуги зі складання фінансових звітів, відповідним міжнародним стандартам (МСФЗ).

Переваги послуги

  • Бухгалтери-експерти нашої компанії уважно стежать за всіма змінами в законодавстві, завдяки чому фінансова звітність Вашої компанії завжди буде відповідати всім нормам і стандартам.
  • Віддалений бухгалтер завжди зацікавлений у співпраці з Вашою компанією, вартість його послуг фіксована.
  • Наші фахівці правильно взаємодіють з перевіряючими органами.
  • У клієнта відсутня необхідність самостійно контролювати ведення бухгалтерської звітності в Києві.
  • Всі фінансові звіти, складені нашими бухгалтерами, перевіряються аудиторами компанії.

Що отримують клієнти нашої аудиторської компанії у Вінниці

Замовлення послуги ведення бухгалтерської звітності в Києві нашої компанії має свої вагомі переваги.

 Швидке вирішення кадрових запитань. Вам не доведеться самостійно шукати бухгалтера, кваліфікація якого не буде викликати сумнівів.

  1. Відсутність витрат, пов'язаних з утриманням фінансового фахівця і його робочого місця. У цю статтю витрат входить не тільки заробітна плата бухгалтера, але і податкове обладнання, покупка періодичної літератури та нормативних баз, установка і оновлення програмного забезпечення, семінари, курси та інше.
  2. Компетентність фахівця. Навіть якщо виникне ситуація, коли наш експерт не може самостійно вирішити виниклі проблеми, він завжди може розраховувати на безкоштовну допомогу інших співробітників нашої компанії - юристів, аудиторів, бухгалтерів.
  3. Наші фахівці не звільняються, не йдуть на лікарняний або у відпустку. Всі кадрові питання вирішуються всередині нашої компанії і жодним чином не позначаються на якості послуг, що надаються. 

Ми вдячні нашим клієнтам які довірились нам:

Акція

10% -а знижка НА АУДИТОРСЬКІ ПОСЛУГИ »

Шановні Клієнти, пропонуємо Вам ділове співробітництво в комплексному вирішенні фінансових, бухгалтерських, юридичних та управлінських завдань. Ми орієнтовані на підвищення керованості, ефективності та оздоровлення бізнесу. До кінця місяця діє 10% знижка для будівельних організацій та сільськогосподарських підприємств з усіх видів аудиторських послуг.

Image