Image

Повний набір аудиторських послуг - обов’язковий аудит, ініціативний аудит,  податковий аудит, інвестиційний аудит та  експрес-аудит. За підсумками роботи складається аудиторський звіт.

Image

В рамках надання юридичних послуг ми виконуємо:  реорганізація і ліквідація підприємств, реєстрація бізнесу, юридичне абонентське обслуговування, юридична допомога (консультація) та юридичне супроводження.

Image

Компанія пропонує клієнтам послуги з ведення бухгалтерського обліку, складання та здача звітності, відновлення бухобліку, трансформація фінансової звітності за МСФЗ, консолідована фінансова звітність за ПСБО, МСФЗ, підготовка електронної форми фінансової звітності у форматі iXBRL та багато іншого.

Image

У набір консалтингових та податкових послуг нашої компанії входить, податкове консультування, оптимізація податків або оподаткування, податкове планування підприємства, аудиторська експертиза актів податкових перевірок податкових органів, супровід податкових перевірок, складання документації з трансфертного ціноутворення, а так само повний перелік консалтингових послуг.

Розумні ціни

best price

При формуванні цінової політики нашої компанії, ми враховуємо особливості сучасного українського ринку. Саме тому сьогодні наша компанія пропонує своїм клієнтам якісні послуги за доступною вартості. Більш того, кожен замовник зможе підібрати максимально відповідний для себе варіант співпраці.

При укладанні договору на співпрацю складається комерційну пропозицію, що містить інформацію про терміни і вартість виконання роботи. Ціна кожної окремої перевірки або експертної консультації залежить від реального обсягу роботи і витраченого часу.

Вартість наш послуг стане для Вас приємною несподіванкою. 

Image

Знижки

Клієнтам ми надаємо знижки від 5% до 20% в залежності від обсягів і термінів надання послуг.
Image

Спецпропозиція

Ми постійно оновлюємо спеціальні пропозиції, щоб клієнти заощадили кошти і отримали корисні бонуси до аудиту безкоштовно.
Image

Подарунки

Ми відзначаємо кожного, коли до нас звертаються знайомі і друзі за Вашими рекомендаціями.

Ми вдячні нашим клієнтам які довірились нам:

Акція

10% -а знижка НА АУДИТОРСЬКІ ПОСЛУГИ »

Шановні Клієнти, пропонуємо Вам ділове співробітництво в комплексному вирішенні фінансових, бухгалтерських, юридичних та управлінських завдань. Ми орієнтовані на підвищення керованості, ефективності та оздоровлення бізнесу. До кінця місяця діє 10% знижка для будівельних організацій та сільськогосподарських підприємств з усіх видів аудиторських послуг.

Image