Image

Повний набір аудиторських послуг - обов’язковий аудит, ініціативний аудит,  податковий аудит, інвестиційний аудит та  експрес-аудит. За підсумками роботи складається аудиторський звіт.

Image

В рамках надання юридичних послуг ми виконуємо:  реорганізація і ліквідація підприємств, реєстрація бізнесу, юридичне абонентське обслуговування, юридична допомога (консультація) та юридичне супроводження.

Image

Компанія пропонує клієнтам послуги з ведення бухгалтерського обліку, складання та здача звітності, відновлення бухобліку, трансформація фінансової звітності за МСФЗ, консолідована фінансова звітність за ПСБО, МСФЗ, підготовка електронної форми фінансової звітності у форматі iXBRL та багато іншого.

Image

У набір консалтингових та податкових послуг нашої компанії входить, податкове консультування, оптимізація податків або оподаткування, податкове планування підприємства, аудиторська експертиза актів податкових перевірок податкових органів, супровід податкових перевірок, складання документації з трансфертного ціноутворення, а так само повний перелік консалтингових послуг.

Аудит підприємства природних монополій на загальнодержавному ринку у Вінниці

Image

Статтею 14 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» передбачено, що підприємства природних монополій на загальнодержавному ринку зобов'язані провести аудит фінансової звітності та оприлюднювати річну (консолідовану) фінансову звітність для підприємств природних монополій на загальнодержавному ринку. За результатами надання аудиторської послуги, а саме аудиту фінансової звітності підприємства природних монополій на загальнодержавному ринку аудиторська фірма складає аудиторський висновок, який має відповідати вимогам Міжнародних стандартів аудиту. Річна фінансова звітність підприємства природних монополій на загальнодержавному ринку повинна бути опублікована разом з аудиторським висновком не пізніше ніж до 30 квітня року, наступного за звітним періодом, на веб-сторінці (в повному обсязі) або іншим способом у випадках, визначених законодавством.

Ми вдячні нашим клієнтам які довірились нам:

Акція

10% -а знижка НА АУДИТОРСЬКІ ПОСЛУГИ »

Шановні Клієнти, пропонуємо Вам ділове співробітництво в комплексному вирішенні фінансових, бухгалтерських, юридичних та управлінських завдань. Ми орієнтовані на підвищення керованості, ефективності та оздоровлення бізнесу. До кінця місяця діє 10% знижка для будівельних організацій та сільськогосподарських підприємств з усіх видів аудиторських послуг.

Image