Image

Повний набір аудиторських послуг - обов’язковий аудит, ініціативний аудит,  податковий аудит, інвестиційний аудит та  експрес-аудит. За підсумками роботи складається аудиторський звіт.

Image

В рамках надання юридичних послуг ми виконуємо:  реорганізація і ліквідація підприємств, реєстрація бізнесу, юридичне абонентське обслуговування, юридична допомога (консультація) та юридичне супроводження.

Image

Компанія пропонує клієнтам послуги з ведення бухгалтерського обліку, складання та здача звітності, відновлення бухобліку, трансформація фінансової звітності за МСФЗ, консолідована фінансова звітність за ПСБО, МСФЗ, підготовка електронної форми фінансової звітності у форматі iXBRL та багато іншого.

Image

У набір консалтингових та податкових послуг нашої компанії входить, податкове консультування, оптимізація податків або оподаткування, податкове планування підприємства, аудиторська експертиза актів податкових перевірок податкових органів, супровід податкових перевірок, складання документації з трансфертного ціноутворення, а так само повний перелік консалтингових послуг.

Автоматизація бухгалтерського обліку у Вінниці

Image

Автоматизація бухгалтерського обліку - це постановка бухгалтерського обліку, яка передбачає впровадження програмного забезпечення або впровадження нового програмного забезпечення для ведення бухгалтерського обліку, яке значно спрощує бухгалтерське обслуговування і дозволяє якісно відстежувати всі господарські операції, зводячи до мінімуму «людський фактор» в роботі бухгалтерії.

Автоматизація бухгалтерського обліку на підприємстві включає в себе:

  • вибір програмного забезпечення для ведення бухгалтерського обліку,
  • впровадження програмного забезпечення для ведення бухгалтерського обліку.

Вибір програмного забезпечення для ведення бухгалтерського обліку.

Дуже важливо при автоматизації бухгалтерського обліку зробити правильний вибір програмного забезпечення. Своєчасне програмне забезпечення для ведення бухгалтерського обліку повинно мати можливість:

  • ведення багаторівневих планів рахунків з високим ступенем вкладності завдяки довільній структурі кодів рахунків;
  • ведення кількістного та валютного обліку;
  • ведення багаторівневих та багатомірних аналітичних обліків;
  • ведення обліку всіх операцій в одній програмі. Це означає можливість вести облік операцій за банківськими рахунками і касами, валютні операції; облік основних засобів, нематеріальних активів, матеріалів, послуг, товарів, виконаних робіт; облік розрахунків з іншими організаціями, підзвітними особами і бюджетом; нарахування заробітної плати, формування довільних проводок;
  • оновлення та технічну підтримку.

 Впровадження програмного забезпечення для ведення бухгалтерського обліку включає:

  • внесення первісних залишків і початкових даних в нове програмне забезпечення,
  • внесення вже оформлених первинних документів в нове програмне забезпечення до поточного періоду.

Ми вдячні нашим клієнтам які довірились нам:

Акція

10% -а знижка НА АУДИТОРСЬКІ ПОСЛУГИ »

Шановні Клієнти, пропонуємо Вам ділове співробітництво в комплексному вирішенні фінансових, бухгалтерських, юридичних та управлінських завдань. Ми орієнтовані на підвищення керованості, ефективності та оздоровлення бізнесу. До кінця місяця діє 10% знижка для будівельних організацій та сільськогосподарських підприємств з усіх видів аудиторських послуг.

Image