Image

Повний набір аудиторських послуг - обов’язковий аудит, ініціативний аудит,  податковий аудит, інвестиційний аудит та  експрес-аудит. За підсумками роботи складається аудиторський звіт.

Image

В рамках надання юридичних послуг ми виконуємо:  реорганізація і ліквідація підприємств, реєстрація бізнесу, юридичне абонентське обслуговування, юридична допомога (консультація) та юридичне супроводження.

Image

Компанія пропонує клієнтам послуги з ведення бухгалтерського обліку, складання та здача звітності, відновлення бухобліку, трансформація фінансової звітності за МСФЗ, консолідована фінансова звітність за ПСБО, МСФЗ, підготовка електронної форми фінансової звітності у форматі iXBRL та багато іншого.

Image

У набір консалтингових та податкових послуг нашої компанії входить, податкове консультування, оптимізація податків або оподаткування, податкове планування підприємства, аудиторська експертиза актів податкових перевірок податкових органів, супровід податкових перевірок, складання документації з трансфертного ціноутворення, а так само повний перелік консалтингових послуг.

В яких випадках проводиться податковий аудит у Вінниці?

Image

Власник і керівник підприємства, інвестори і ділові партнери мають право на впевненість в тому, що перевірка податковою інспекцією не принесе значних донарахувань податків, штрафів і фінансових санкцій, оскільки це завжди несе високі податкові ризики.Податковий аудит від аудиторської компанії "Надійність" дає впевненість у правильності нарахування податків, зборів та ЄСВ і дотримання іншого законодавства (з готівкового обігу, із зовнішньоекономічної діяльності, патентуванню і ліцензуванню, з РРО), а також мінімізації податкових ризиків, оскільки аудиторська компанія несе відповідальність за результати своєї роботи під час проведення податкового аудиту.

Відповідальність аудиторської компанії і аудиторів - це головна перевага податкового аудиту.

Податковий аудит підприємства проводиться:

  • для перевірки правильності ведення податкового обліку, складання податкової звітності для підприємства;
  • коли необхідно керівнику дізнатися про стан всіх обов'язкових виплат і перевірити правильність їх розрахунків;
  • для перевірки податкової звітності перед здачею в органи податкової інспекції;
  • при зміні головного бухгалтера, фінансового директора і директора компанії;
  • як підготовка до податкової перевірки або перевірки органами фіскальної податкової служби;
  • перед перевіркою податковими органами, щоб убезпечити бізнес від можливого нарахування штрафів або будь-яких інших стягнень;
  • при купівлі або продажу бізнесу або підприємства (див. Due Diligence)
  • при професійній оцінці головного бухгалтера та фінансового директора підприємства,
    одночасно з проведенням обов'язкового аудиту фінансової звітності.

Ми вдячні нашим клієнтам які довірились нам:

Акція

10% -а знижка НА АУДИТОРСЬКІ ПОСЛУГИ »

Шановні Клієнти, пропонуємо Вам ділове співробітництво в комплексному вирішенні фінансових, бухгалтерських, юридичних та управлінських завдань. Ми орієнтовані на підвищення керованості, ефективності та оздоровлення бізнесу. До кінця місяця діє 10% знижка для будівельних організацій та сільськогосподарських підприємств з усіх видів аудиторських послуг.

Image