Image

Повний набір аудиторських послуг - обов’язковий аудит, ініціативний аудит,  податковий аудит, інвестиційний аудит та  експрес-аудит. За підсумками роботи складається аудиторський звіт.

Image

В рамках надання юридичних послуг ми виконуємо:  реорганізація і ліквідація підприємств, реєстрація бізнесу, юридичне абонентське обслуговування, юридична допомога (консультація) та юридичне супроводження.

Image

Компанія пропонує клієнтам послуги з ведення бухгалтерського обліку, складання та здача звітності, відновлення бухобліку, трансформація фінансової звітності за МСФЗ, консолідована фінансова звітність за ПСБО, МСФЗ, підготовка електронної форми фінансової звітності у форматі iXBRL та багато іншого.

Image

У набір консалтингових та податкових послуг нашої компанії входить, податкове консультування, оптимізація податків або оподаткування, податкове планування підприємства, аудиторська експертиза актів податкових перевірок податкових органів, супровід податкових перевірок, складання документації з трансфертного ціноутворення, а так само повний перелік консалтингових послуг.

Етапи, методика і процедури проведення податкового аудиту у Вінниці

Image

Процес проведення аудиту податків або податкового аудиту аудиторською фірмою «Надійність» умовно включає три етапи:

Попередній етап - узгодження предмета податкового аудиту та його періоду шляхом укладення договору з аудиторською фірмою. Також включає планування податкового аудиту на підставі аналізу системи оподаткування та господарської діяльності підприємства, оцінці ризиків і рівня суттєвості.

Основний етап - перевірка податкової звітності, правильності бухгалтерських записів, податкових і бухгалтерських розрахунків і зведених реєстрів (оборотних відомостей, журналів-ордерів, головних книг і т.д.), перевірка первинних документів, договорів та операцій, здійснених на їх підставі (накладних, актів, рахунків, банківських виписок та ін), і інші необхідні перевірки і аудиторські процедури з перевірки питань додержання законодавства, включених до податкового аудиту.Заключний етап - підготовка і складання аудиторського звіту (висновку) про достовірність податкової звітності, правильність і своєчасність сплати підприємством всіх необхідних податків і зборів, а також письмового звіту з висновками і рекомендаціями щодо усунення виявлених відхилень (помилок).

Ми вдячні нашим клієнтам які довірились нам:

Акція

10% -а знижка НА АУДИТОРСЬКІ ПОСЛУГИ »

Шановні Клієнти, пропонуємо Вам ділове співробітництво в комплексному вирішенні фінансових, бухгалтерських, юридичних та управлінських завдань. Ми орієнтовані на підвищення керованості, ефективності та оздоровлення бізнесу. До кінця місяця діє 10% знижка для будівельних організацій та сільськогосподарських підприємств з усіх видів аудиторських послуг.

Image