Image

Повний набір аудиторських послуг - обов’язковий аудит, ініціативний аудит,  податковий аудит, інвестиційний аудит та  експрес-аудит. За підсумками роботи складається аудиторський звіт.

Image

В рамках надання юридичних послуг ми виконуємо:  реорганізація і ліквідація підприємств, реєстрація бізнесу, юридичне абонентське обслуговування, юридична допомога (консультація) та юридичне супроводження.

Image

Компанія пропонує клієнтам послуги з ведення бухгалтерського обліку, складання та здача звітності, відновлення бухобліку, трансформація фінансової звітності за МСФЗ, консолідована фінансова звітність за ПСБО, МСФЗ, підготовка електронної форми фінансової звітності у форматі iXBRL та багато іншого.

Image

У набір консалтингових та податкових послуг нашої компанії входить, податкове консультування, оптимізація податків або оподаткування, податкове планування підприємства, аудиторська експертиза актів податкових перевірок податкових органів, супровід податкових перевірок, складання документації з трансфертного ціноутворення, а так само повний перелік консалтингових послуг.

Переваги і вигоди від замовлення бухгалтерських послуг з ведення обліку у Вінниці

Image

Економія витрат на ведення бухобліку.

При залученні наших висококваліфікованих бухгалтерів для ведення бухобліку вашого підприємства або обліку підприємця вартість таких послуг з ведення обліку буде нижче в порівнянні з утриманням штатного бухгалтера.

Бо вашому підприємству або підприємцю не знадобиться додатково до витрат по зарплаті і податках на зарплату бухгалтера, нести інші витрати такі як, оплата відпустки, лікарняних та інших соціальних потреб, витрати на обладнання робочого місця бухгалтера приміщенням, меблями, комп'ютером та оргтехнікою, витрати на придбання ліцензійних бухгалтерських програм, підвищення кваліфікації бухгалтера, в яку входять оплата періодичних видань, тематичних семінарів і т.д. Відбувається також мінімізація можливих фінансових санкцій та штрафів, завдяки роботі висококваліфікованих і професійних бухгалтерів з багаторічним досвідом і знаннями.

Економія сил і часу.

Ви позбавляєтеся витрати сил і часу на пошуки грамотного бухгалтера, зайвої паперової тяганини з ведення бухобліку, складання і здачі звітів в установлені терміни, відстеження змін в податковому, бухгалтерському законодавстві. І всі свої сили, енергію і час ви можете витрачати на ведення і розвиток бізнесу, прийняття управлінських рішень, на інші стратегічні питання

Гарантія високої якості. 

Висока якість послуг з ведення бухобліку забезпечується злагодженою роботою команди висококваліфікованих і професійних бухгалтерів з багаторічним досвідом і знаннями, які постійно займаються відстеженням останніх змін чинного законодавства та підвищенням кваліфікації.

Крім того, в нашій фірмі діє система контролю якості, яка передбачає, що робота бухгалтерів, які ведуть бухоблік, регулярно контролюється вищим персоналом. Завдяки перерахованому вище гарантується висока якість ведення бухобліку, правильне складання і своєчасне подання звітності, відсутність помилок, а значить – уникання штрафів, тобто будь-які фінансові ризики для наших клієнтів юридичних осіб та приватних підприємців зводяться до мінімуму.

Відповідальність за ведення бухобліку. 

Відповідно до укладеного договору на ведення бухобліку або бухгалтерське обслуговування аудиторська фірма "Надійність" несе відповідальність за якість ведення бухобліку і складання звітності, а також за своєчасне відображення в обліку інформації та подальшу подачу звітності вашого підприємства або підприємця до органів фіскальної податкової та митної служби, статистики та інші органи. Слід зазначити, що бухгалтерська фірма несе цивільно-правову матеріальну відповідальність за надані бухгалтерські послуги, яка завжди вище, ніж відповідальність штатного бухгалтера.

Ми вдячні нашим клієнтам які довірились нам:

Акція

10% -а знижка НА АУДИТОРСЬКІ ПОСЛУГИ »

Шановні Клієнти, пропонуємо Вам ділове співробітництво в комплексному вирішенні фінансових, бухгалтерських, юридичних та управлінських завдань. Ми орієнтовані на підвищення керованості, ефективності та оздоровлення бізнесу. До кінця місяця діє 10% знижка для будівельних організацій та сільськогосподарських підприємств з усіх видів аудиторських послуг.

Image