Image

Повний набір аудиторських послуг - обов’язковий аудит, ініціативний аудит,  податковий аудит, інвестиційний аудит та  експрес-аудит. За підсумками роботи складається аудиторський звіт.

Image

В рамках надання юридичних послуг ми виконуємо:  реорганізація і ліквідація підприємств, реєстрація бізнесу, юридичне абонентське обслуговування, юридична допомога (консультація) та юридичне супроводження.

Image

Компанія пропонує клієнтам послуги з ведення бухгалтерського обліку, складання та здача звітності, відновлення бухобліку, трансформація фінансової звітності за МСФЗ, консолідована фінансова звітність за ПСБО, МСФЗ, підготовка електронної форми фінансової звітності у форматі iXBRL та багато іншого.

Image

У набір консалтингових та податкових послуг нашої компанії входить, податкове консультування, оптимізація податків або оподаткування, податкове планування підприємства, аудиторська експертиза актів податкових перевірок податкових органів, супровід податкових перевірок, складання документації з трансфертного ціноутворення, а так само повний перелік консалтингових послуг.

Постановка бухгалтерського обліку у Вінниці

Image

Постановка бухгалтерського обліку - це комплекс робіт, який дозволяє створити на підприємстві систему бухгалтерського обліку майна, дебіторської та кредиторської заборгованості і власного капіталу підприємства. Тому професійна і грамотна постановка бухгалтерського обліку з нуля дуже важлива для подальшої роботи бухгалтерської служби.

Коли і в яких випадках необхідна постановка бухгалтерського обліку? Постановка бухгалтерського обліку з нуля проводиться:

на нових або новостворених підприємствах,
при злитті, приєднанні, виділенні або реорганізації підприємства, пов'язане зі значним збільшенням операцій підприємства, створенням філій або впровадженням нових видів діяльності,
у випадках впровадження на підприємстві нового програмного забезпечення (нової бухгалтерської або складської програми) або в разі автоматизації бухгалтерського обліку,
у випадках зміни власників підприємства, або ж зміни керівника або головного бухгалтера юридичної особи.

Які етапи включає в себе постановка бухгалтерського обліку з нуля? Постановка бухгалтерського обліку з нуля включає в себе наступні етапи:

 • Вивчення специфіки діяльності підприємства, його організаційної структури, системи оподаткування.
 • Розробка облікової політики підприємства та складання наказу про політику підприємства.
 • Розробка системи документообігу та складання графіка документообігу.
 • Розробка робочого плану рахунків бухгалтерського обліку та системи аналітичного обліку.
 • Розробка форм реєстрів бухгалтерського обліку та податкового обліку.
 • Розподіл функціональних обов'язків між бухгалтерами та співробітниками підприємства.
 • Вибір програмного забезпечення для ведення бухгалтерського обліку,
 • Впровадження програмного забезпечення для ведення бухгалтерського обліку, яке включає внесення первинних залишків, первинних даних і первинних документів в нове програмне забезпечення.
 • Навчання або консультації бухгалтерів і співробітників підприємства.
 • Чому важливо організувати правильну постановку бухгалтерського обліку з нуля?

Нерідко навіть бухгалтери, які мають великий досвід роботи, не можуть організувати постановку бухгалтерського обліку з нуля так, щоб всі первинні документи правильно відбивалися в бухгалтерських і податкових реєстрах. Довіривши постановку бухгалтерського обліку фахівцю, котрий не має достатнього досвіду такої роботи, компанія ризикує в майбутньому витратити значні кошти і додаткові затрати праці на виправлення допущених помилок і недоотримати значну частку прибутку.

Чому бухгалтерська послуга з постановки бухгалтерського обліку з нуля від аудиторської фірми"Надійність" є вигідною пропозицією?

Наявність досвіду з надання бухгалтерських послуг з постановки бухгалтерського обліку з нуля на підприємстві означає, що ви ясно уявляєте весь процес постановки бухобліку від початку і до його завершення, знаєте які можуть виникнути труднощі при постановці бухобліку, і у вас є розуміння, як їх подолати.

Команда професіоналів аудиторської фірми"Надійність" володіє необхідними знаннями та досвідом у вирішенні завдань з постановки бухгалтерського обліку з нуля на підприємстві.

Фахівці нашої аудиторської фірми:
 • мають великий практичний досвід постановки бухгалтерського обліку з нуля на підприємстві,
 • мають багаторічний практичний досвід з переходу на нове програмне забезпечення замість раніше застосовуваних програм, а також з автоматизації бухгалтерського обліку,
 • мають необхідні знання в області постановки бухгалтерського і податкового обліку,
 • знайомі з різними програмними забезпеченнями, які можуть використовуватися для ведення бухгалтерського обліку.
 • Для клієнтів, які уклали з нами договір на бухгалтерське обслуговування або на ведення бухгалтерського обліку, постановка бухгалтерського обліку проводиться в рамках діяльності з бухгалтерського обслуговування без додаткової плати.

Ми вдячні нашим клієнтам які довірились нам:

Акція

10% -а знижка НА АУДИТОРСЬКІ ПОСЛУГИ »

Шановні Клієнти, пропонуємо Вам ділове співробітництво в комплексному вирішенні фінансових, бухгалтерських, юридичних та управлінських завдань. Ми орієнтовані на підвищення керованості, ефективності та оздоровлення бізнесу. До кінця місяця діє 10% знижка для будівельних організацій та сільськогосподарських підприємств з усіх видів аудиторських послуг.

Image