Image

Повний набір аудиторських послуг - обов’язковий аудит, ініціативний аудит,  податковий аудит, інвестиційний аудит та  експрес-аудит. За підсумками роботи складається аудиторський звіт.

Image

В рамках надання юридичних послуг ми виконуємо:  реорганізація і ліквідація підприємств, реєстрація бізнесу, юридичне абонентське обслуговування, юридична допомога (консультація) та юридичне супроводження.

Image

Компанія пропонує клієнтам послуги з ведення бухгалтерського обліку, складання та здача звітності, відновлення бухобліку, трансформація фінансової звітності за МСФЗ, консолідована фінансова звітність за ПСБО, МСФЗ, підготовка електронної форми фінансової звітності у форматі iXBRL та багато іншого.

Image

У набір консалтингових та податкових послуг нашої компанії входить, податкове консультування, оптимізація податків або оподаткування, податкове планування підприємства, аудиторська експертиза актів податкових перевірок податкових органів, супровід податкових перевірок, складання документації з трансфертного ціноутворення, а так само повний перелік консалтингових послуг.

Юридичне супроводження у Вінниці

Image

Юридичне супроводження у Вінниці

Підприємці часто вдаються до допомоги професіоналів, створюючи власні відділи юристів або співпрацюючи з зовнішніми фірмами, які можуть комплексно займатися всіма бізнес-процесами або здійснюють юридичний супровід бізнесу. Сфера співробітництва з "Надійність" спеціалізується на комплексних правових послуг для громадян України та іноземців. Пропозиції орієнтовані на ефективне рішення проблем керівників і надання їм дієвої допомоги у веденні бізнесу.

Наша фірма може запропонувати бізнес-клієнтам унікальну якість послуг, як при вирішенні повсякденних проблем, пов'язаних з діловою діяльністю, так і при веденні найскладніших переговорів, угод або суперечок. Професійна команда юрисконсультів дозволяє створювати внутрішню документацію в області шаблонів договорів і положень, яка повинна бути адаптована до економічних процесів, що відбуваються в структурі підприємства, і дозволяє оптимізувати зовнішньоекономічні процеси у взаєминах, як з підрядниками, так і з державним управлінням.

Моделі співпраці

Юридичний супровід підприємства може здійснюватися в рамках трьох основних програм. Перший варіант - це співпраця на основі фіксованої ставки. Керівник набуває фіксована кількість годин одноразово, що є сприятливим з точки зору погодинної оплати, але невикористані години не переносяться на наступний розрахунковий період. У цій моделі клієнт визначає кількість годин, необхідних для ведення своїх справ, і повністю контролює законний бюджет.

Друга модель - це погодинна оплата, заснована на притягненні конкретних юристів. В рамках цієї пропозиції підприємець вирішує, за що він платить, вказуючи конкретні питання, якими повинна займатися фірма. Щомісячна виписка дозволяє оцінити ефективність функціонування правників при визначенні обсягу роботи з конкретних питань. Це краща модель в початок співпраці, яка дозволяє команді юристів визначати кількість і трудомісткість справ, а також дозволяє бізнесменам оцінювати і формувати майбутній бюджет правових послуг.

Третя модель - одноразова рішення конкретних стратегічних питань підприємця. Юридичний супровід фірми в такому варіанті використовується для вирішення стратегічних економічних питань та нестандартних ситуацій, які мають великий вплив на підприємницьку діяльність. Залучений зовнішній юрисконсульт часто може побачити те, що не можуть побачити співробітники установи. Бюджет складних проектів визначається на основі одноразової виплати для проекту або для етапів проекту, що дозволяє вам керувати змінами і ходом процесу.

Переваги

Юридичний супровід у Вінниці пропонує безліч організацій, як початківців, так і з досвідом діяльності в даній сфері. Відмінною рисою успішного співробітництва є комплексність пропозиції, що дозволяє вирішувати безліч правових питань при вигідною ціною роботи правника.

Компанія "Надійність" пропонує комплексні послуги для бізнес-клієнтів. Робота команди фахівців орієнтована на ефективне вирішення проблем підприємців і надання їм дієвої допомоги у веденні бізнесу. Ми пропонуємо корпоративним клієнтам не тільки правове та процесуальне представництво в різних процесах, а й юридичний супровід ТОВ і повсякденної діяльності.

Пропозиції компанії "Надійність" відрізняються:

  • комплексним підходом;
  • професійним виконанням роботи;
  • доступністю;
  • оперативністю.

В рамках наших послуг ми готуємо шаблони договорів і регламентів, які підприємство буде використовувати в торгівлі, а також готуємо проекти корпоративних документів компанії. За допомогою ємних консультацій, підготовки висновків, участі в переговорах або перевірки правового статусу підрядників нашого клієнта ми можемо запропонувати підтримку на всіх етапах угоди. Пропонуємо юридичний супровід ІП при складанні заяв та представництво в адміністративних процесах.<'p>

Ми намагаємося інформувати наших клієнтів про зміни в законодавстві. Ми забезпечуємо швидке виконання замовлень і конкурентоспроможні ціни.

Пропозиція постійних правових послуг

Практика економічного життя показує, що варто скористатися професійною допомогою юриста, перш ніж приймати будь-яке рішення, яке має важливе економічне значення.

Управління юридичним відділом компанії і його підтримка часто являють собою справжню комунікативну проблему. Наш персонал, який займається обслуговуванням підприємства, проводить весь день в певному відділі підприємства, щоб віч-на-віч зустрітися з проблемами, з якими стикаються наші клієнти та їх співробітники.

Ми вдячні нашим клієнтам які довірились нам:

Акція

10% -а знижка НА АУДИТОРСЬКІ ПОСЛУГИ »

Шановні Клієнти, пропонуємо Вам ділове співробітництво в комплексному вирішенні фінансових, бухгалтерських, юридичних та управлінських завдань. Ми орієнтовані на підвищення керованості, ефективності та оздоровлення бізнесу. До кінця місяця діє 10% знижка для будівельних організацій та сільськогосподарських підприємств з усіх видів аудиторських послуг.

Image