Image

Повний набір аудиторських послуг - обов’язковий аудит, ініціативний аудит,  податковий аудит, інвестиційний аудит та  експрес-аудит. За підсумками роботи складається аудиторський звіт.

Image

В рамках надання юридичних послуг ми виконуємо:  реорганізація і ліквідація підприємств, реєстрація бізнесу, юридичне абонентське обслуговування, юридична допомога (консультація) та юридичне супроводження.

Image

Компанія пропонує клієнтам послуги з ведення бухгалтерського обліку, складання та здача звітності, відновлення бухобліку, трансформація фінансової звітності за МСФЗ, консолідована фінансова звітність за ПСБО, МСФЗ, підготовка електронної форми фінансової звітності у форматі iXBRL та багато іншого.

Image

У набір консалтингових та податкових послуг нашої компанії входить, податкове консультування, оптимізація податків або оподаткування, податкове планування підприємства, аудиторська експертиза актів податкових перевірок податкових органів, супровід податкових перевірок, складання документації з трансфертного ціноутворення, а так само повний перелік консалтингових послуг.

Ведення бухобліку окремих ділянок або аутсорсинг бухобліку у Вінниці

Image

Аутсорсинг бухгалтерського обліку та ведення бухобліку окремих ділянок передбачає, що функції, які виконує штатний бухгалтер з ведення бухгалтерського обліку, складання і подання звітності, передаються бухгалтерській фірмі з кваліфікованими досвідченими бухгалтерами, які включаються в робочі моменти діяльності підприємства чи підприємця.

Аутсорсинг бухгалтерського обліку та ведення бухобліку окремих ділянок допоможе підприємству або підприємцю зменшити витрати на створення бухгалтерської служби та отримувати гарантовано якісне ведення бухобліку, уникати фінансових санкцій та штрафів.

Ведення бухгалтерського обліку окремих ділянок і аутсорсинг бухгалтерського обліку у Вінниці – бухгалтерська послуга бухгалтерської компанії «Надійність», якою може скористатися підприємство, юридична особа або ФОП фізична особа-підприємець, коли є необхідність у веденні бухгалтерського обліку окремих ділянок, однак утримувати кваліфікованого бухгалтера на повний робочий день дорого.

Ведення бухгалтерського обліку окремих ділянок і аутсорсинг бухгалтерського обліку у Вінниці бухгалтерської фірми може передбачати такі варіанти співпраці для підприємств або підприємців:

- бухгалтерський аутсорсинг або ведення бухобліку будь-якої ділянки бухобліку;
- бухгалтерський аутсорсинг або ведення бухобліку нарахування заробітної плати;
- бухгалтерський аутсорсинг або ведення бухобліку товарів, матеріалів, продукції, послуг;
- бухгалтерський аутсорсинг або ведення обліку розрахунків по ПДВ податку на додану вартість;

Бухгалтерський аутсорсинг або ведення бухобліку з розподілом повноважень - виконання функцій бухгалтера, коли аудиторська компанія веде бухоблік тільки первинних документів і господарських операцій, або виконання функцій головного бухгалтера, коли аудиторська компанія здійснює контроль, перевірку бухобліку первинних документів і складання звітності. Ведення бухобліку з розподілом повноважень заощадить підприємству або підприємцю кошти, якщо у підприємства є бухгалтер або головний бухгалтер, а утримання повноцінного і грамотного другого бухгалтера дорого для підприємства.

Ми вдячні нашим клієнтам які довірились нам:

Акція

10% -а знижка НА АУДИТОРСЬКІ ПОСЛУГИ »

Шановні Клієнти, пропонуємо Вам ділове співробітництво в комплексному вирішенні фінансових, бухгалтерських, юридичних та управлінських завдань. Ми орієнтовані на підвищення керованості, ефективності та оздоровлення бізнесу. До кінця місяця діє 10% знижка для будівельних організацій та сільськогосподарських підприємств з усіх видів аудиторських послуг.

Image