Image

Повний набір аудиторських послуг - обов’язковий аудит, ініціативний аудит,  податковий аудит, інвестиційний аудит та  експрес-аудит. За підсумками роботи складається аудиторський звіт.

Image

В рамках надання юридичних послуг ми виконуємо:  реорганізація і ліквідація підприємств, реєстрація бізнесу, юридичне абонентське обслуговування, юридична допомога (консультація) та юридичне супроводження.

Image

Компанія пропонує клієнтам послуги з ведення бухгалтерського обліку, складання та здача звітності, відновлення бухобліку, трансформація фінансової звітності за МСФЗ, консолідована фінансова звітність за ПСБО, МСФЗ, підготовка електронної форми фінансової звітності у форматі iXBRL та багато іншого.

Image

У набір консалтингових та податкових послуг нашої компанії входить, податкове консультування, оптимізація податків або оподаткування, податкове планування підприємства, аудиторська експертиза актів податкових перевірок податкових органів, супровід податкових перевірок, складання документації з трансфертного ціноутворення, а так само повний перелік консалтингових послуг.

Оптимізація податків, оптимізація податків або оподаткування у Вінниці

Оптимізація податків у Вінниці. Оптимізація податків або оподаткування - вибір і розробка найбільш оптимальних схем роботи підприємства в цілому, схем угод або окремих операцій, при яких податки і податкові зобов'язання будуть мінімально можливими в рамках чинного законодавства, що грунтуються на сумлінності дій платника податків, тобто без порушення чинного законодавства.

Якщо підприємству або підприємцю необхідна консультація з податкового планування та оптимізації податків або оподаткування, то краще звернутися до професійних консультантів і аудиторів "Надійність". Наші професійні фахівці з багаторічним досвідом і знаннями нададуть консультації з оптимізації податків і податкового планування, використовуючи індивідуальний підхід виходячи з унікальних потреб клієнта і вибираючи максимально ефективне рішення в рамках чинного законодавства. Оптимізація податків і податкове планування допомагає підприємствам і юридичним особам, а також фізичним особам істотно і законно знижувати суму податків і податкове навантаження.

Вирішення питань щодо оптимізації податків у Вінниці буде залежати від того, яку оптимізацію податків потрібно здійснити:

- оптимізація податків в цілому по підприємству;
- оптимізація податків угоди, окремої операції;
- оптимізація податків комплексу взаємопов'язаних операцій.
Послуга оптимізації податків в цілому по підприємству або юридичної особи обов'язково включає ретельний аналіз господарської діяльності підприємства, системи оподаткування, основних видів договорів при продажах і покупках, загальні схеми продажів, покупок і грошових операцій, основні способи і системи взаєморозрахунків з контрагентами та інших питань життєдіяльності підприємства. А потім на підставі проведеного аналізу проводиться пошук можливих варіантів оптимізації податків в цілому по підприємству або юридичній особі, що включає обґрунтування чинним законодавством, складання розрахунків сум податків і податкових наслідків, проектів договорів та документів.

Послуга оптимізації податків угоди, окремої операції та оптимізація податків комплексу взаємопов'язаних операцій включає аналіз умов договору і угод, способів і термінів взаєморозрахунків за такими операціями та суми податків і податкових наслідків по кожній окремій операції і комплексу операцій в цілому. Після цього проводиться аналіз чинного податкового законодавства та пошук і розробка можливих варіантів оптимізації податків угоди, окремої операції та оптимізація податків комплексу взаємопов'язаних операцій з обґрунтуванням чинного законодавства і розрахунків сум податків і податкових наслідків.

Мінімізація податків переслідує максимально можливе зниження рівня сплачуваних податків та зборів законними способами. У більшості випадків грамотне податкове планування на підприємстві дозволяє здійснити законну мінімізацію податків і зборів. Мінімізація податків часто вживається як синонім оптимізації податків і податкового планування, з однією лише відмінністю, що вибирається варіант з мінімальною виплатою податків.

Ми вдячні нашим клієнтам які довірились нам:

Акція

10% -а знижка НА АУДИТОРСЬКІ ПОСЛУГИ »

Шановні Клієнти, пропонуємо Вам ділове співробітництво в комплексному вирішенні фінансових, бухгалтерських, юридичних та управлінських завдань. Ми орієнтовані на підвищення керованості, ефективності та оздоровлення бізнесу. До кінця місяця діє 10% знижка для будівельних організацій та сільськогосподарських підприємств з усіх видів аудиторських послуг.

Image