Image

Повний набір аудиторських послуг - обов’язковий аудит, ініціативний аудит,  податковий аудит, інвестиційний аудит та  експрес-аудит. За підсумками роботи складається аудиторський звіт.

Image

В рамках надання юридичних послуг ми виконуємо:  реорганізація і ліквідація підприємств, реєстрація бізнесу, юридичне абонентське обслуговування, юридична допомога (консультація) та юридичне супроводження.

Image

Компанія пропонує клієнтам послуги з ведення бухгалтерського обліку, складання та здача звітності, відновлення бухобліку, трансформація фінансової звітності за МСФЗ, консолідована фінансова звітність за ПСБО, МСФЗ, підготовка електронної форми фінансової звітності у форматі iXBRL та багато іншого.

Image

У набір консалтингових та податкових послуг нашої компанії входить, податкове консультування, оптимізація податків або оподаткування, податкове планування підприємства, аудиторська експертиза актів податкових перевірок податкових органів, супровід податкових перевірок, складання документації з трансфертного ціноутворення, а так само повний перелік консалтингових послуг.

Надійність

Надійність

Image
При зустрічі ми особисто знайомимося з кожним новим клієнтом з аудиту, встановлюємо ділові довірчі відносини, враховуємо індивідуальні особливості кожного Замовника. Разом підбираємо аудиторів під специфіку діяльності та завдання, надаємо необхідну інформацію, даємо гарантії якості.
У нашій компанії за кожною організацією закріплюється персональний куратор, з моменту укладення договору і протягом всього терміну його дії, що гарантує оперативно і якісно вирішувати всі питання по взаємодії сторін.
Ми розробили гнучку систему знижок і програму лояльності для наших клієнтів. Розширили лінійку бонусів - корисних послуг разом з аудитом, щоб гарантувати своїм клієнтам кращу пропозицію «ціна / якість».

Відповідальність і гарантії

Image
Професійна відповідальність ТОВ Аудиторська фірма «Надійність» застрахована в СК «АСКА» на 500 000 грн. для надання додаткових гарантій якості при проведенні аудиту та консультацій. Наша матеріальна відповідальність перед Вами закріплюється договором.
Наші податкові юристи захистять Ваші законні інтереси, як перед перевіряючими органами, так і в суді:
- підготують заперечення до акта податкової перевірки і відстоять позицію;
- підготують апеляцію;
- доб'ються справедливого рішення в суді.

Конфіденційність

Image
Ми гарантуємо Вам, що вся інформація, яка стане нам відома в результаті проведення робіт, буде розглядатися в режимі суворої конфіденційності.
Це забезпечується дотриманням норм чинного законодавства, стандартів у сфері аудиту, правил комерційної таємниці в компанії «Надійність», а також роботою 100%
штатних аудиторів.
Роблячи вибір на користь нашої компанії, Ви забезпечуєте безпеку свого бізнесу.

Додаткові можливості

Image
Ми активно розвиваємося і постійно збільшуємо можливості для наших клієнтів.
Сьогодні поряд з аудитом і консалтингом пропонуємо цілий комплекс послуг для бізнесу:
- автоматизацію на базі 1С;
- ведення податкових суперечок і захист інтересів в арбітражах;
захист інтелектуальної власності;
- бухгалтерський аутсорсинг;
- всі види оцінки та ін.

Ми вдячні нашим клієнтам які довірились нам:

Акція

10% -а знижка НА АУДИТОРСЬКІ ПОСЛУГИ »

Шановні Клієнти, пропонуємо Вам ділове співробітництво в комплексному вирішенні фінансових, бухгалтерських, юридичних та управлінських завдань. Ми орієнтовані на підвищення керованості, ефективності та оздоровлення бізнесу. До кінця місяця діє 10% знижка для будівельних організацій та сільськогосподарських підприємств з усіх видів аудиторських послуг.

Image