Image

Повний набір аудиторських послуг - обов’язковий аудит, ініціативний аудит,  податковий аудит, інвестиційний аудит та  експрес-аудит. За підсумками роботи складається аудиторський звіт.

Image

В рамках надання юридичних послуг ми виконуємо:  реорганізація і ліквідація підприємств, реєстрація бізнесу, юридичне абонентське обслуговування, юридична допомога (консультація) та юридичне супроводження.

Image

Компанія пропонує клієнтам послуги з ведення бухгалтерського обліку, складання та здача звітності, відновлення бухобліку, трансформація фінансової звітності за МСФЗ, консолідована фінансова звітність за ПСБО, МСФЗ, підготовка електронної форми фінансової звітності у форматі iXBRL та багато іншого.

Image

У набір консалтингових та податкових послуг нашої компанії входить, податкове консультування, оптимізація податків або оподаткування, податкове планування підприємства, аудиторська експертиза актів податкових перевірок податкових органів, супровід податкових перевірок, складання документації з трансфертного ціноутворення, а так само повний перелік консалтингових послуг.

Інвестиційний аудит (Due Diligence) у Вінниці

Image

В даний час в ділових колах серед інвесторів, бізнесменів і підприємців все більш затребуваним стає таке комплексне дослідження як Due Diligence, що зачіпає, в основному, фінансові та правові сторони бізнесу. Інвестори, власники і майбутні власники, керівники компаній дуже часто вдаються до проведення дью ділідженс при купівлі або продажу підприємств. Так само, виявляється, due diligence корисний при укладанні довгострокових контрактів і в інших випадках.

Аудиторська фірма «Надійність» надає послугу Due Diligence як при покупці підприємств, так і при продажу компаній будь-якої організаційно-правової форми ТОВ, ПП, ПАТ, ПрАТ, в оптимальні терміни і за оптимальною вартістю завдяки команді професіоналів та напрацьованим методикам. Більш детальну інформацію про Due Diligence ви можете отримати, прочитавши на нашому сайті або зателефонувавши за нашими контактними телефонами.

Що таке Due Diligence?

Due Diligence, дью-ділідженс - комплексне дослідження правових, податкових, фінансових та інших аспектів діяльності компанії, метою якого є складання об'єктивного уявлення про підприємство або іншого об'єкта інвестування, що включає в себе всебічну оцінку інвестиційних ризиків, незалежну оцінку об'єкта інвестування, всебічне дослідження діяльності компанії , комплексну перевірку її фінансового стану і положення на ринку, а також допомогти в отриманні найбільш об'єктивної оцінки підприємства і вартості бізнесу.

Основні цілі і завдання Due Diligence.

Основними цілями Due Diligence або дью-ділідженс є надання покупцям підприємства, інвесторам, власникам чи керівникам підприємств найбільш повної об'єктивної інформації про реальний фінансовий і правовий стан підприємства або іншого об'єкта інвестування і про всі можливі «підводні камені» і всі ризики, які можуть значно погіршити діяльність і фінансовий стан підприємства.

Отримана при Due Diligence повна і об'єктивна інформація про підприємство або іншого об'єкта інвестування сприятиме виконанню основного завдання дью ділідженс: мінімізація підприємницьких ризиків з усіх правових, податкових, фінансових та інших аспектів діяльності аналізованої компанії.

Due Diligence дає можливість отримати найбільш об'єктивну оцінку вартості бізнесу.

Ми вдячні нашим клієнтам які довірились нам:

Акція

10% -а знижка НА АУДИТОРСЬКІ ПОСЛУГИ »

Шановні Клієнти, пропонуємо Вам ділове співробітництво в комплексному вирішенні фінансових, бухгалтерських, юридичних та управлінських завдань. Ми орієнтовані на підвищення керованості, ефективності та оздоровлення бізнесу. До кінця місяця діє 10% знижка для будівельних організацій та сільськогосподарських підприємств з усіх видів аудиторських послуг.

Image