Image

Повний набір аудиторських послуг - обов’язковий аудит, ініціативний аудит,  податковий аудит, інвестиційний аудит та  експрес-аудит. За підсумками роботи складається аудиторський звіт.

Image

В рамках надання юридичних послуг ми виконуємо:  реорганізація і ліквідація підприємств, реєстрація бізнесу, юридичне абонентське обслуговування, юридична допомога (консультація) та юридичне супроводження.

Image

Компанія пропонує клієнтам послуги з ведення бухгалтерського обліку, складання та здача звітності, відновлення бухобліку, трансформація фінансової звітності за МСФЗ, консолідована фінансова звітність за ПСБО, МСФЗ, підготовка електронної форми фінансової звітності у форматі iXBRL та багато іншого.

Image

У набір консалтингових та податкових послуг нашої компанії входить, податкове консультування, оптимізація податків або оподаткування, податкове планування підприємства, аудиторська експертиза актів податкових перевірок податкових органів, супровід податкових перевірок, складання документації з трансфертного ціноутворення, а так само повний перелік консалтингових послуг.

Податкове планування підприємства у Вінниці

Image

Ефективне податкове планування дає малому та середньому бізнесу незаперечні конкурентні переваги, оскільки рентабельність і ефективність, а значить успішний розвиток будь-якого бізнесу, крім іншого, залежить від ефективного податкового планування і оптимізації податків, що дозволяє на абсолютно законних підставах істотно скоротити або оптимізувати податки і обов'язкові податкові виплати в повній відповідності до норм чинного податкового законодавства України.

Податкове планування - передбачає розробку поточних та довгострокових планів роботи підприємства, що включають планування мінімальних податкових витрат та оптимізацію податків. Податкове планування може бути стратегічним (довгостроковим) або поточним. Довгострокове податкове планування - це процедура, яка передбачає планування податків і податкових зобов'язань на тривалий період часу.

Поточне податкове планування - це процедура, яка передбачає планування і розробку схем податкового навантаження на короткостроковий період часу. Поточне податкове планування може проводитися для однієї окремої операції або угоди або ж для всього бізнесу.

Чим відрізняються оптимізація і ухилення від сплати податків

Оптимізація податків і податкове планування не є ухиленням від сплати податків, якщо в результаті податкового комплексу робіт з податкового планування та оптимізації податків були обрані законні і легальні способи мінімізації податків і податкових зобов'язань. Ухилення від сплати податків - це порушення чинного податкового законодавства, яке може привести до штрафів і кримінальної відповідальності. Щоб податкове планування та оптимізація податків не стали ухиленням від податків, варто звернутися до професіоналів аудиторської компанії «Надійність».

Результат консультацій з оптимізації податків і податкового планування

За результатами надання послуг оптимізації податків і податкового планування за бажанням замовника послуг клієнт може отримати:

- загальну схему кожного варіанту оптимізації податків,
- обгрунтування чинним законодавством кожного варіанту оптимізації податків,
- розрахунки сум податків і податкових наслідків кожного варіанту оптимізації податків,
- пакет необхідних проектів договорів і документів будь-якого виду оптимізації податків.
Вартість консультацій з оптимізації податків і податкового планування Аудиторська фірма «Надійність» пропонує своїм клієнтам - юридичним особам та підприємцям послуги з податкового планування та оптимізації податків у Вінниці за найбільш розумної вартості і оптимальної ціни. Вартість цієї послуги найчастіше відповідає вартості податкових консультацій.

Ми вдячні нашим клієнтам які довірились нам:

Акція

10% -а знижка НА АУДИТОРСЬКІ ПОСЛУГИ »

Шановні Клієнти, пропонуємо Вам ділове співробітництво в комплексному вирішенні фінансових, бухгалтерських, юридичних та управлінських завдань. Ми орієнтовані на підвищення керованості, ефективності та оздоровлення бізнесу. До кінця місяця діє 10% знижка для будівельних організацій та сільськогосподарських підприємств з усіх видів аудиторських послуг.

Image