Image

Повний набір аудиторських послуг - обов’язковий аудит, ініціативний аудит,  податковий аудит, інвестиційний аудит та  експрес-аудит. За підсумками роботи складається аудиторський звіт.

Image

В рамках надання юридичних послуг ми виконуємо:  реорганізація і ліквідація підприємств, реєстрація бізнесу, юридичне абонентське обслуговування, юридична допомога (консультація) та юридичне супроводження.

Image

Компанія пропонує клієнтам послуги з ведення бухгалтерського обліку, складання та здача звітності, відновлення бухобліку, трансформація фінансової звітності за МСФЗ, консолідована фінансова звітність за ПСБО, МСФЗ, підготовка електронної форми фінансової звітності у форматі iXBRL та багато іншого.

Image

У набір консалтингових та податкових послуг нашої компанії входить, податкове консультування, оптимізація податків або оподаткування, податкове планування підприємства, аудиторська експертиза актів податкових перевірок податкових органів, супровід податкових перевірок, складання документації з трансфертного ціноутворення, а так само повний перелік консалтингових послуг.

Комплексний аудит у Вінниці

Image

Комплексний аудит - незалежна аудиторська перевірка бухгалтерського і податкового обліку підприємства, включає в себе проведення аудиторської перевірки:

  • фінансової звітності та бухгалтерського обліку підприємства (фінансовий аудит) з метою підтвердження достовірності такої фінансової звітності та відповідності до вимог Міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ), або ж вимог Національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку П (С) БО.- податкової звітності (податковий аудит) підприємства по обов'язковим державним і місцевим податкам і зборам, а також ЄСВ внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, з метою перевірки правильності, достовірності і повноти нарахування і сплати податків та зборів відповідно до вимог Податкового кодексу України та чинного законодавства України,
  • дотримання чинного законодавства України (з готівкового обігу, із зовнішньоекономічної діяльності, патентуванню і ліцензуванню, по РРО, трудового та іншого).

Ми вдячні нашим клієнтам які довірились нам:

Акція

10% -а знижка НА АУДИТОРСЬКІ ПОСЛУГИ »

Шановні Клієнти, пропонуємо Вам ділове співробітництво в комплексному вирішенні фінансових, бухгалтерських, юридичних та управлінських завдань. Ми орієнтовані на підвищення керованості, ефективності та оздоровлення бізнесу. До кінця місяця діє 10% знижка для будівельних організацій та сільськогосподарських підприємств з усіх видів аудиторських послуг.

Image