Image

Повний набір аудиторських послуг - обов’язковий аудит, ініціативний аудит,  податковий аудит, інвестиційний аудит та  експрес-аудит. За підсумками роботи складається аудиторський звіт.

Image

В рамках надання юридичних послуг ми виконуємо:  реорганізація і ліквідація підприємств, реєстрація бізнесу, юридичне абонентське обслуговування, юридична допомога (консультація) та юридичне супроводження.

Image

Компанія пропонує клієнтам послуги з ведення бухгалтерського обліку, складання та здача звітності, відновлення бухобліку, трансформація фінансової звітності за МСФЗ, консолідована фінансова звітність за ПСБО, МСФЗ, підготовка електронної форми фінансової звітності у форматі iXBRL та багато іншого.

Image

У набір консалтингових та податкових послуг нашої компанії входить, податкове консультування, оптимізація податків або оподаткування, податкове планування підприємства, аудиторська експертиза актів податкових перевірок податкових органів, супровід податкових перевірок, складання документації з трансфертного ціноутворення, а так само повний перелік консалтингових послуг.

Експрес-аудит, Експрес-діагностика, Оцінка ризиків, Аналіз, Огляд у Вінниці

Image

Якщо повна аудиторська перевірка - це довго і дорого, тоді експрес-аудит - це те, що вирішить проблему, оскільки проводиться в стислі терміни і за мінімальної вартості і не менше, ніж комплексний аудит або податковий аудит, є ефективним для визначення проблемних ділянок в правовій, податковій та бухгалтерській сферах діяльності підприємства.

Що таке експрес-аудит?

Експрес-аудит - це аудиторська послуга, яка проводиться в найкоротші терміни і з мінімальними витратами для замовника і передбачає всебічний аналіз, оцінку та діагностику фінансової та податкової звітності, ведення бухгалтерського обліку, повноту нарахування та сплати податків, зборів та ЄСВ, дотримання чинного законодавства ( з готівкового обігу, із зовнішньоекономічної діяльності, патентуванню і ліцензуванню, з РРО, трудового та ін.)

Терміни проведення експрес-аудиту

Термін виконання експрес-аудиту - 2-5 робочих днів, тобто проводиться експрес-перевірка в стислі терміни в залежності від розміру підприємства.

Ми вдячні нашим клієнтам які довірились нам:

Акція

10% -а знижка НА АУДИТОРСЬКІ ПОСЛУГИ »

Шановні Клієнти, пропонуємо Вам ділове співробітництво в комплексному вирішенні фінансових, бухгалтерських, юридичних та управлінських завдань. Ми орієнтовані на підвищення керованості, ефективності та оздоровлення бізнесу. До кінця місяця діє 10% знижка для будівельних організацій та сільськогосподарських підприємств з усіх видів аудиторських послуг.

Image