Image

Повний набір аудиторських послуг - обов’язковий аудит, ініціативний аудит,  податковий аудит, інвестиційний аудит та  експрес-аудит. За підсумками роботи складається аудиторський звіт.

Image

В рамках надання юридичних послуг ми виконуємо:  реорганізація і ліквідація підприємств, реєстрація бізнесу, юридичне абонентське обслуговування, юридична допомога (консультація) та юридичне супроводження.

Image

Компанія пропонує клієнтам послуги з ведення бухгалтерського обліку, складання та здача звітності, відновлення бухобліку, трансформація фінансової звітності за МСФЗ, консолідована фінансова звітність за ПСБО, МСФЗ, підготовка електронної форми фінансової звітності у форматі iXBRL та багато іншого.

Image

У набір консалтингових та податкових послуг нашої компанії входить, податкове консультування, оптимізація податків або оподаткування, податкове планування підприємства, аудиторська експертиза актів податкових перевірок податкових органів, супровід податкових перевірок, складання документації з трансфертного ціноутворення, а так само повний перелік консалтингових послуг.

Кадровий аудит у Вінниці

Image

Кадровый аудит у Вінниці

Регулярні зміни в економічному середовищі все частіше змушують підприємства вносити внутрішні зміни не кожні кілька років, а кожні кілька місяців або тижнів. Це стосується і виконання кадрових функцій. Один із способів швидко змінити ці функції - кадровий аудит.

Дана процедура є один з елементів інших перевірок, що проводяться в компанії (внутрішня, управлінська, організаційна або незалежна), покликаних покращувати результати управління людськими ресурсами. Це консультативна і моніторингова діяльність. Вона полягає в систематичному, незалежному, методичному дослідженні і оцінці людських ресурсів і системи функцій персоналу, мета якої - поліпшити їх, перевіряючи відповідність поточного стану прийнятим стандартам або шаблонами. Наслідком такого аналізу є інформація, що дозволяє визначити здатність компанії створювати цінність в сфері кадрової діяльності.

Особливості аналізу

Кадровий аудит підприємства може принести безліч переваг, в тому числі:

 • визначення вкладу в функціонування організації відділу кадрів;
 • професіоналізація іміджу відділу кадрів;
 • вплив на підвищення рівня відповідальності та професіоналізму співробітників;
 • визначення кола обов'язків і відповідальності;
 • стимулювання узгодженості політики та діяльності в області людських ресурсів;
 • з'ясування істотних кадрових проблем;
 • забезпечення відповідності діяльності організації вимогам законодавства;
 • оптимізація трудовитрат за рахунок вдосконалення застосовуваних процедур;
 • перевірка кадрової інформаційної системи в компанії. Важливим аспектом інспектування є дотримання етичних норм, а саме;
 • повагу до закону, стандартам професійної роботи;
 • старанність при виконанні завдань в процесі діагностики і оцінки;
 • збереження неупередженості та незалежності при формулюванні думок.

Щоб процес діагностики був максимально об'єктивним і виконував свою організаційну функцію, повинні бути доступні всі джерела інформації: первинні - аналізи поточного стану справ, створені для цілей перевірки, а також в якості другорядних - кадрова стратегія, робочі плани і показники ефективності цих планів, положень, наказів, процедур, посадових інструкцій. Також вкрай важливо схвалення керівництва і співробітників.

Де кадровий аудит замовити недорого?

Ви можете замовити кадровий аудит у Вінниці. Юридичний відділ компанії вже багато років надає вузькоспеціалізовані консультаційні послуги в області трудового права. У наших юристів великий досвід проведення інспектування та розробки безпечних для роботодавців форм кадрових документів.

Багаторічний досвід роботи в різних галузях дозволяє нам пропонувати рішення і положення, які забезпечують дотримання трудового законодавства.

Метою перевірки є аналіз всіх документів в особистих справах працівників і інших документів (наприклад, внутрішніх процедур, положень і т. Д.), Необхідних для оцінки дотримання роботодавцем трудового законодавства. Резюме діагностики є письмовий звіт з висновками та рекомендаціями, а також шаблони документів.

Перевірка документації співробітників включає повний аналіз записів з точки зору застосування і дотримання трудового законодавства, включаючи такі питання, як:

 • встановлення трудових відносин;
 • зміна умов найму;
 • припинення трудових відносин;
 • видача довідок про працевлаштування;
 • захист жіночої праці;
 • матеріальна відповідальність;
 • відповідальність за порядок;
 • особисті справи персоналу;
 • запис робочого часу.

За нашими оцінками, аналіз документації співробітників і підготовка звіту для одного об'єкта замовника займе від 20 до 30 годин роботи. На нашу думку, для того, щоб інспектування відповідало своєї мети, воно повинно охоплювати всі об'єкти клієнта через дуже ймовірного різного підходу до питань, що розглядаються і, перш за все, практики в окремих місцях проведення операцій.

Наші клієнти звертаються до нас, коли їм потрібна надійна гарантія з боку банку, офісу, співвласника або підрядника, і в той же час вони розраховують на ефективність і швидкість дій. Ми допомагаємо їм поліпшити процес формування будь-якої звітності за допомогою системних рішень, які сприяють підвищенню ефективності. Готуємо експертні висновки і консультації. Ми знаємо, наскільки важливо, щоб вони враховували всі можливі рішення і були підготовлені вчасно, щоб клієнт міг розібратися з проблемою.

Ми розуміємо, наскільки важливо адаптуватися до постійно мінливих правилами, новим національним і міжнародним стандартам бухгалтерського обліку, тому пропонуємо нашим клієнтам спеціалізоване консультування.

Ми вдячні нашим клієнтам які довірились нам:

Акція

10% -а знижка НА АУДИТОРСЬКІ ПОСЛУГИ »

Шановні Клієнти, пропонуємо Вам ділове співробітництво в комплексному вирішенні фінансових, бухгалтерських, юридичних та управлінських завдань. Ми орієнтовані на підвищення керованості, ефективності та оздоровлення бізнесу. До кінця місяця діє 10% знижка для будівельних організацій та сільськогосподарських підприємств з усіх видів аудиторських послуг.

Image