Image

Повний набір аудиторських послуг - обов’язковий аудит, ініціативний аудит,  податковий аудит, інвестиційний аудит та  експрес-аудит. За підсумками роботи складається аудиторський звіт.

Image

В рамках надання юридичних послуг ми виконуємо:  реорганізація і ліквідація підприємств, реєстрація бізнесу, юридичне абонентське обслуговування, юридична допомога (консультація) та юридичне супроводження.

Image

Компанія пропонує клієнтам послуги з ведення бухгалтерського обліку, складання та здача звітності, відновлення бухобліку, трансформація фінансової звітності за МСФЗ, консолідована фінансова звітність за ПСБО, МСФЗ, підготовка електронної форми фінансової звітності у форматі iXBRL та багато іншого.

Image

У набір консалтингових та податкових послуг нашої компанії входить, податкове консультування, оптимізація податків або оподаткування, податкове планування підприємства, аудиторська експертиза актів податкових перевірок податкових органів, супровід податкових перевірок, складання документації з трансфертного ціноутворення, а так само повний перелік консалтингових послуг.

Про нас

Світ швидко змінюється. Український аудит сьогодні на порозі змін. Щоб бути актуальним, затребуваним та відповідати сучасним вимогам, аудитору потрібно постійно стежити за змінами та пристосовуватися до них. І хоча аудит є досить консервативним бізнесом, сьогодні і його не оминула потреба відповідати вимогам часу та запитам клієнтів.
Люди ведуть бізнес тільки з тими, кого знають і кому довіряють – ця теза є пріоритетною для нашої компанії. Надійність, довіра та якість – постулати для клієнта, який обирає аудиторську компанію, надаючи їй право на проведення аудиторських перевірок достовірності фінансової звітності, податкового обліку, замовляючи консультації. Довіра та надійність – основні та обов'язкові цінності у наданні професійних послуг високої якості у всьому світі. Багаторічний успішний досвід роботи Аудиторської фірми «Надійність» краще доводить: довіра – один із ключових аргументів для сотень наших компаній-клієнтів, географія яких охоплює Вінницьку та інші регіони України. У нашому активі – досвід роботи з підприємствами та організаціями різних галузей економіки та форм власності. Наші клієнти впевнені: ми – надійний партнер, який забезпечить стабільність бізнесу. Адже ми працюємо на основі економії трьох найважливіших речей: часу, нервів та грошей, забезпечуючи індивідуальний підхід до кожного клієнта.
Нашою місією є: надання високоякісних професійних аудиторських послуг, дотримуючись вимог високих професійних стандартів та етичних принципів з метою підвищення рівня довіри суспільства до вітчизняного бізнесу, сприяння створенню інструментів інвестування, захист інтересів власників компаній. Ми вболіваємо за престиж професії аудитора як незалежного висококваліфікованого фахівця, на думку якого можна покластися.
Професіоналізм та компетентність. Саме таких якостей ми досягаємо через навчання та накопичення досвіду. У складі працівників аудиторської фірми досвідчені та висококваліфіковані фахівці. Серед яких семеро сертифікованих аудиторів, три з яких пройшли навчання та отримали дипломи Інституту сертифікованих фінансових менеджерів Великобританії. Професіоналізм та висока якість надання послуг командою спеціалістів підтверджується нагородами органів державної влади, регуляторів, професійних та громадських організацій.
Лідерство, успіх, репутація. Перехід у статус лідерів ринку – центральний елемент стратегії розвитку фірми «Надійність». Відносини із клієнтом ми будуємо з індивідуальним підходом, створюючи для кожного окрему стратегію співпраці. Всі наші робочі процеси прописані та регламентовані, кожна ділянка роботи – підзвітна. Наш колектив - це багаторічні напрацювання фірми, як і клієнти, для яких колектив працює. В активах нашої команди є і соціальні проекти та благодійні акції, спрямовані насамперед на те, щоб зробити наше суспільство кращим, і сформувати нове громадське мислення.

«АФ «Надійність» розпочала свою діяльність у 2000 році. Саме цей рік став переломним у сфері бухгалтерськогьт обліку вітчизняних підприємств, оскільки відбувся перехід на нові стандарти бухгалтерського обліку та звітності. Наша Компанія стала надійним помічником для коного із своїх клієнтів. Нашими клієнтами є підприємства різних форм власності, різних видів економічної діяльності та різних категорій: великі, середні, малі та мікропідприємства.
За весь період діяльності ми співпрацювали більш ніж з 500 підприємствами всіх регіонів України та м. Вінниці
Особливим досягенням Компанії є проходження завнішньої перевірки контролю якості, яка проведена Державною установою « Орган суспільного нагляду за аудиторською діяльністю»
«АФ «Надійність» включена до ІІІ та ІV розділів Реєстру суб'єктів аудиторської діяльності, які мають право проводити обов'язковий аудит фінансової звітності, а також проводити обов'язковий аудит підприємств, що становлять суспільний інтерес.
Персонал Компанії включає фахівців, які володіють професійними компетенціями з питань аудиту, а також мають високий рівень знань з міжнародних стандартів фінансової звітності, що підтверджується відповідними дипломами .
Ми знайомимося з кожним новим Замовником наших послуг, враховуємо індивідуальні особливості його господарської діяльності. Формуємо команду аудиторів з урахуванням храктеру бізенесу Клієнта, повідомляємо необхідну інформацію та звітуємо за результатами нашої роботи.
У нашій Компанії за кожною організацією закріплюється партнер із завдання, з моменту укладення договору і протягом всього терміну його дії, що гарантує оперативно вирішувати всі питання по взаємодії сторін та нести відповідальність за якість виконаного завдання.
Вартість наших послуг, розраховується з урахуванням бюджету часу, необхідного для якісного виконання завдання. Ми розробили також гнучку систему знижок і програму лояльності для наших клієнтів, щоб гарантувати їм кращу пропозицію «ціна / якість».

Ми вдячні нашим клієнтам які довірились нам:

Акція

10% -а знижка НА АУДИТОРСЬКІ ПОСЛУГИ »

Шановні Клієнти, пропонуємо Вам ділове співробітництво в комплексному вирішенні фінансових, бухгалтерських, юридичних та управлінських завдань. Ми орієнтовані на підвищення керованості, ефективності та оздоровлення бізнесу. До кінця місяця діє 10% знижка для будівельних організацій та сільськогосподарських підприємств з усіх видів аудиторських послуг.

Image