Image

Повний набір аудиторських послуг - обов’язковий аудит, ініціативний аудит,  податковий аудит, інвестиційний аудит та  експрес-аудит. За підсумками роботи складається аудиторський звіт.

Image

В рамках надання юридичних послуг ми виконуємо:  реорганізація і ліквідація підприємств, реєстрація бізнесу, юридичне абонентське обслуговування, юридична допомога (консультація) та юридичне супроводження.

Image

Компанія пропонує клієнтам послуги з ведення бухгалтерського обліку, складання та здача звітності, відновлення бухобліку, трансформація фінансової звітності за МСФЗ, консолідована фінансова звітність за ПСБО, МСФЗ, підготовка електронної форми фінансової звітності у форматі iXBRL та багато іншого.

Image

У набір консалтингових та податкових послуг нашої компанії входить, податкове консультування, оптимізація податків або оподаткування, податкове планування підприємства, аудиторська експертиза актів податкових перевірок податкових органів, супровід податкових перевірок, складання документації з трансфертного ціноутворення, а так само повний перелік консалтингових послуг.

Аудит фінансової звітності при банкрутстві підприємства у Вінниці

Image

Аудит фінансової звітності при банкрутстві підприємства буде обов'язковим відповідно до статті 16 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом». Так, законом передбачено, що при порушенні справи про банкрутство підприємства господарський суд може зобов'язати боржника провести аудит фінансової звітності при банкрутстві підприємства, який проводиться аудиторською фірмою. В такому випадку господарський суд виносить ухвалу про порушення справи про банкрутство, в якому вказує своє рішення і зобов'язує боржника провести аудит підприємства при банкрутстві, який буде проведений аудиторською фірмою.

Визначення про проведення аудиторською фірмою аудиту підприємства при банкрутстві буде обов'язковим, оскільки ухвали господарського суду, які вступили в силу, обов'язкові для виконання на всій території України на підставі статті 115 Господарського процесуального кодексу. Якщо у боржника немає коштів для проведення аудиторською фірмою аудиту при банкрутстві підприємства, господарський суд може призначити проведення аудиторською фірмою аудиту при банкрутстві за рахунок кредитора (кредиторів) тільки за умови згоди кредитора (кредиторів).

Тому, в разі порушення господарським судом справи про банкрутство підприємства, підприємство-боржник може бути зобов'язано провести аудит підприємства при його банкрутство і надати до суду аудиторський звіт (аудиторський висновок) за результатами такого аудиту підприємства, який проведений аудиторською фірмою і на підставі якого суд зможе прийняти рішення про початок розгляду питання про визнання підприємства неплатоспроможним або банкрутом.

Ми вдячні нашим клієнтам які довірились нам:

Акція

10% -а знижка НА АУДИТОРСЬКІ ПОСЛУГИ »

Шановні Клієнти, пропонуємо Вам ділове співробітництво в комплексному вирішенні фінансових, бухгалтерських, юридичних та управлінських завдань. Ми орієнтовані на підвищення керованості, ефективності та оздоровлення бізнесу. До кінця місяця діє 10% знижка для будівельних організацій та сільськогосподарських підприємств з усіх видів аудиторських послуг.

Image